....

Chyba na stránce: Připoj se, jsou tu skautská dřevěná USBéčka rychlejší a větší! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3965-usb-2?autologin=1"

Připoj se, jsou tu skautská dřevěná USBéčka rychlejší a větší!

Připoj se, jsou tu skautská dřevěná USBéčka rychlejší a větší!

Nedávno jsme představili dřevěný skautský USB flash disk. A měl u vás super úspěch, díky! A jelikož se ozvalo nemalé množství hlasů, že by to chtělo větší kapacitu a rychlost, je tu. Právě naskladněno v našem e-shopu. Kapacita těchto fešných "ÚeSBéček" je nyní až 64 GB. A jako velký bonus je opět na každému disku nahraný balík skautských e-knih. Čím větší disk, tím více :)

Jaké flash disky jsou tedy v nabídce?

Na základě velmi úspěšného přijetí prvních 8GB jsme připravili toto širší portfolio, které nabízí variabilitu kapacit i barev. Kromě stávající kapacity 8 GB představujeme disky 16 GB, 32 GB a 64 GB. A to buď ve tmavém provedení, nebo ve světlém. Světlá edice je navíc osazena novější technologií USB 3.0, která umožňuje zásadně rychlejší datové přenosy. Věřím, že nyní si vybere snad každý.

Co o disku padlo v kuloárech

Sotva tahle skautská flashka spatřila světlo světa, už získala ve fejsbůkových kuloárech několik velmi pozitivních reakcí. Máme radost! A podělíme se o pár z nich:

"To je zatím ten nej merchandising!" -- Lumír Kajnar

"Bude to mít úspěch, cloud do dřeva nenarveš." -- Vojta Petr

"Pěkně to dopadlo." -- Tomáš Vovsík

"To nemá chybu. Perfektní práce. Ápropo nedávno jsem přemýšlel, že spousta firem rozdává flashky, ale nic na ně nenahrává :-) " -- Mára Vlček

"To je fakt pěkný!" -- Ivan Manolov

"...a oheň se s tím rozdělá bez rozdílu platformy?" -- Jan Košťál

Co na disku najdu?

Pořádný balík knížek! Například na největším disku (USB 3.0, 64 GB) jsou všechny tyhle úžasné placené e-knihy (samostatně prodejné za více než 2 200 Kč) v ceně:
Plus kompletní balík e-knih nabízených zdarma, které budete mít vždy u sebe! Čím větší disk, tím více.
Knihy jsou ve vyšší prodejní hodnotě, než cena disků!
 

Co je to ten flash disk?

Flash disk je zařízení, které disponuje schopností ukládat, odstraňovat a snadno vyměňovat data. Dostatečný prostor 8GB ti umožní snadno přenášet velké soubory i bez rychlého připojení k internetu. Krycí víčko flashky má v sobě praktický magnet, takže se k základnímu disku velmi rychle a snadno přichytí. Kryt flash disku je začleněn do lanka, aby se neztratil. 

  • kapacita 8-64GB
  • víčko na magnet a šňůrka na krk (nehrozí ztráta krytky)
  • přírodní materiál - dřevo
  • odstín tmavého a světlého dřeva
  • gravírované skautské symboly a logo
  • rozměry 57 x 27 x 9mm
  • hmotnost 13g

>> koupit na skaut.cz/obchod <<

S jednou takovou flashkou na krku, nejen že budete mít možnost u sebe nosit potřebná data, ale budete u toho navíc vypadat stylově. Asi jako by se vám na šňůrce na hrudi houpala čerstvě vyřezaná, sofistikovaná, vrbová píšťalka...

A co pro vás máme dalšího?

Pak tu máme ještě nové frisbee! :) A nepřehlédněte ani další novinky na skautském obchodě. Knihu Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružstvíPrašinuZáleskautkyZáleskautky 2Správnou stopouTři životy. Nebo třeba papírové hodinky? Ale podívejte se na celou nabídku propagačních předmětů, kterou najdete na skautském obchodě skaut.cz/obchod. Připravujeme pro vás spoustu dalších věcí. Mezi nejoblíbenějšími produkty patří například Leták pro rodiče ve formě leporela, Rádcovský zápisník, či Skautské odborky.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3319x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu