....

Chyba na stránce: Není to legrace, myslíme to vážně. Chceme splnit Svojsíkův dávný sen a uspořádat v Česku světové skautské jamboree. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3972-neni-to-legrace-myslime-to-vazne-chceme-splnit-svojsikuv-davny-sen?autologin=1"

Není to legrace, myslíme to vážně. Chceme splnit Svojsíkův dávný sen a uspořádat v Česku světové skautské jamboree.

Není to legrace, myslíme to vážně. Chceme splnit Svojsíkův dávný sen a uspořádat v Česku světové skautské jamboree.

Světové skautské jamboree v roce 2031 by podle nás mělo být v České republice.  Je to nejlepší možná reklama pro naší zemi a je to také nejlepší možná oslava úspěchů českých skautů a skautek.  A také to může pomoci prestiži naší organizaci a nalákat nové dospělé členy a vedoucí. Našimi českými příběhy můžeme navíc inspirovat celý svět! 

jamboree2031.jpg

Poslední rok jsme se věnovali pohledům do minulosti i budoucnosti. Uspořádali jsme vzdělávací akci pro organizátory velkých akcí. Teď se posuneme zase o krok dál. V druhé fázi projektu Svojsíkův sen připravíme studii proveditelnosti světového skautského jamboree – prověříme všechny aspekty příprav, budeme analyzivat rizika, a začneme se také poohlížet po vhodném tábořišti. A pak už bude jen na nás všech, jestli se do toho pustíme.  Víme, že to nebude lehké. Junák - český skaut na to podle nás má! 

Baví vás (stejně jako nás) myšlenka světového jamboree v Česku? Napište nám na svojsikuvsen@skaut.cz nebo na Facebooku, a pojďte do toho s námi!
 
Martin Štěrba
ředitel projektu Svojsíkův sen
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1110x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu