....

Chyba na stránce: Podpoř i ty českou výpravu na Světové skautské jamboree v USA. Každý malý příspěvek se počítá! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4090-podpor-i-ty-ceskou-vypravu-na-svetove-skautske-jamboree-v-usa-kazdy-maly-prispevek-se-pocita?autologin=1"

Podpoř i ty českou výpravu na Světové skautské jamboree v USA. Každý malý příspěvek se počítá!

Podpoř i ty českou výpravu na Světové skautské jamboree v USA. Každý malý příspěvek se počítá!

Všichni víme, že zaplatit si cestu na Světové jamboree není jen tak. Účastnický poplatek a letenka dohromady stojí skoro tolik tisíc, kolik bude na místě skautů z celého světa. A to si vem, že tohle Jamboree má být největší ze všech. 

Snad není troufalé říct, že Jamboree je one-in-a-lifetime experience. Účastníkům je 14-17 let, proto to každý může zažít jen jednou v životě. A pak jsou tu vedoucí jamoddílů, členové IST (International Service Team) a vedení kontingentu, které to všechny stojí kromě té hromady peněz také spoustu volného času a sil, které dobrovolně věnují přípravám.

Také proto se obracíme na Tebe a na všechny naše sestry a bratry s obrovskou prosbou. 

Na fundraisingovém portálu Darujme.cz rozjíždíme projekty na podporu jamoddílů i IST. Proč? Věříme totiž, že naše skautské společenství je tak silné, že dokáže - i skrz minimální příspěvky a především díky sdílení této informace mezi své kontakty a známé - pomoci jamoddílům unést finanční břímě téhle velké výpravy do USA. Přispět je možné celému jamoddílu nebo jednotlivci, díky výzvě, kterou vytvořil. Nebo výzvu vytvoř Ty!

V čem taková výzva spočívá? Tak třeba: máš narozeniny? Založ výzvu, sdílej ji na sítích, a tví kamarádi nebo známí můžou jako dárek podpořit vybraný jamoddíl v cestě na jamboree.

Ale výzvy nejsou jen o narozeninách. Za splnění cílové částky výzvy můžeš nabídnout nějaký dobrý skutek: s kamarády vysadíte stromy, navštívíte domov seniorů, uklidíte les, za příspěvek upečete dárci vánoční cukroví… Kreativitě se meze nekladou.

Jako první vytvořila výzvu k příležitosti svých narozenin naše náčelní Eva Měřínská - Evička. Její příběh a důvod, proč tuto výzvu vytvořila, si můžeš přečíst přímo v odkazu. Evičko, všechno nejlepší a děkujeme!

I malé částky povedou k velkému snížení nákladů celé výpravy. Určitě brzy přijde chvíle, kdy zase my budeme moct oplatit vaši štědrost. Zatím slibujeme řádnou reprezentaci Junáka i České republiky a pět set skautů a skautek, kteří se po příštích prázdninách vrátí plni zážitků, nových zkušeností a snad i motivace do další činnosti v Junáku. 
Předem díky za jakkékoli příspěvky! 


Český kontingent jede na Světové skautské jamboree do USA s heslem Unbreakable. Odkazuje tak na historickou zkušenost Junáka a příběhy skautů, kteří se postavili čelem totalitě a bojovali za skautské hodnoty a ideály. Jamoddíly nesou jména těchto skautských hrdinů, které si na cestu do USA vybrali za své patrony. Po kom a proč se jednotlivé jamoddíly jmenují se dozvíš i z popisů projektů na Darujme.cz.

 Tým českého kontingentu WSJ 2019

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1027x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu