....

Chyba na stránce: Doplnili jsme knihovnu. JUN má práva na prodej knih Jaroslava Foglara - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4130-doplnili-jsme-knihovnu-jun-ma-prava-na-foglara?autologin=1"

Doplnili jsme knihovnu. JUN má práva na prodej knih Jaroslava Foglara

Doplnili jsme knihovnu. JUN má práva na prodej knih Jaroslava Foglara

Albatros začal nedávno prodávat novou edici knih Jaroslava Foglara. Prvním titulem jsou legendární Hoši od Bobří řeky. Díky podpisu smlouvy, nabídneme všechny knihy z edice i v našem skautském obchodě JUN. 

IMG_1150.jpgIMG_1154.jpgIMG_1155.jpgIMG_1152.jpg

(foto: Instagram Albatros Media)

Hoši od Bobří řeky jsou prvním svazkem souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání. Jedná se o příběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti. Společně si zamilovávají přírodu a podle zálesáka Roye loví bobříky. Stávají se tak věrnými kamarády, kteří spolu zažívají nezapomenutelná dobrodružství.

Nakupujte Foglara v JUNU.

Kromě jiného nabízíme v JUNu i další zboží s foglarovskou tematikou – například tento plakát s mapou Stínadel

Výsledek obrázku pro mapa Stínadel
(foto: Albatros Media)

Novinky nejsou u konce. Jak by vypadaly Rychlé šípy, kdyby vznikly v 21. století? Přesně jako Záleskautky! Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí skauti z chlapeckého tábora. Naštěstí nemají problém tomu všemu nakopat zadek a klidně i vyhrát páku nad oživlou sochou. A když budou mít štěstí, ani nenakrknou potetovanou vedoucí. Záleskautky se právem staly kultem pro moderní čtenářky i čtenáře a oblíbíte si je, pokud jste odrostli realistickým příběhům Rainy Telgemeierové nebo dobrodružstvím modrovlasé Hildy, s níž mají Jo, April, Mal, Molly a Ripley mnoho společného — ulítlou formou podporují hodnoty, jako jsou přátelství, tolerance, ochrana přírody a odvaha. Je nám jasné, že tohle všechno zní moc dobře na to, aby to byla pravda. A přitom je to ještě lepší!

Výsledek obrázku pro záleskautky

(foto: Kosmas)

To a mnohem více najdete v našem 100procentně skautském obchodě JUN

Chcete-li vědět to nejnovější, sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Nic vám neuteče.

Těšíme se na vás.

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu