....

Chyba na stránce: ACT. Hledáme vedoucí jamoddílů pro Evropské skautské jamboree 2020 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4133-act-hledame-vedouci-jamoddilu-pro-evropske-skautske-jamboree-2020?autologin=1"

ACT. Hledáme vedoucí jamoddílů pro Evropské skautské jamboree 2020

ACT. Hledáme vedoucí jamoddílů pro Evropské skautské jamboree 2020

V létě 2020 se bude v polském Gdansku konat Evropské skautské jamboree, kterého se zúčastní kolem 15 000 skautů a skautek z celé Evropy. Junák - český skaut vyšle do Polska třísetčlenný kontingent. A ty můžeš být jeho součástí.

Přihlašování na akci bude v několika vlnách. V té první (bude spuštěna ve středu 10.10. 2018) budeme hledat vedoucí jamoddílů, tedy pět čtveřic. I na evropském jamboree totiž platí stejný model jako na světovém jamboree - tedy 36 dětských účastníků a 4 vedoucí nad 18 let. A právě vedoucí jamoddílů jsou ti nejdůležitější v celé výpravě - starají se o děti, chodí s nimi na programy a také je na jamboree odvezou a z jamboree přivezou domů.

V druhé fázi spustíme přihlašování pro dětské účastníky a členy IST. Pokud se nám podaří najít všechny vedoucí jamoddílů, tak budeme mít kapacitu pro 180 dětí do 18 let a zhruba 100 servisáků. Přihlašování bude probíhat po skautských krajích, každý kraj získá svojí vlastní “kvótu účastníků”. Nechceme totiž, aby se přihlásilo například 80 dětských účastníků z jednoho kraje, chceme dát všem krajům stejnou příležitost. V případě, že se některá z kvót naplní, bude registrace v daném kraji zastavena. Zbytek přihlášených se stane náhradníky a má šanci jet v případě, že se kvóta u jiného kraje nenaplní.

Pro více informací sleduj křižovatku a náš facebook!

Za vedení kontingentu

Ferda a Virus

 

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu