....

Chyba na stránce: Obrok 2019 je tu pro všechny! Registrace je už za dvěřmi. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4262-registrace-uz-je-za-dvermi?autologin=1"

Obrok 2019 je tu pro všechny! Registrace je už za dvěřmi.

Obrok 2019 je tu pro všechny! Registrace je už za dvěřmi.

Vsadíme se, že ať už plánuješ jet jako účastník, či by sis raději zkusil roli člena servis týmu, napjatě očekáváš spuštění registrace na Obrok 2019! Teď ti konečně přiblížíme, co tě při přihlašování čeká a na co je potřeba dát pozor.

 

Každý rover a rangers od 15 do 24 let má možnost zažít Obrok jako účastník. Hned na začátek bychom rádi zmínili a upozornili, že Obrok je pro všechny! Velmi stojíme o tu příležitost zprostředkovat zážitek z největšího skautského setkání i skautům se zrakovým, sluchovým či pohybovým handicapem. V registraci bude stačit vyplnit do části zdravotních omezení krátký formulář, v němž nám přiblížíš, jakou cestou ti můžeme zjednodušit tvoji účast tak, aby sis akci užil naplno.

 

Registraci pro účastníky spustíme v pondělí 3. 12. ve 20:00 hodin. Přihlásit se můžeš ve skupině o alespoň 4 členech s doprovodem ve věku 18+. Na jednoho dospělého vedoucího může být pak registrován libovolný počet mladších účastníků.

Přihlašování účastníků je podrobně popsané na našem webu v sekci Registrace. Pročtěte si celý návod raději předem a ujistěte se, že se svými kamarády rozumíte všemu, co vás při registraci čeká. Místa se plní rychlostí blesku, tak pozor na to! 

 

Jsi-li starší 18 let a rád bys také svým dílem přispěl ke zdárnému průběhu Obroku, budeme rádi, když se přihlásíš jako člen servis týmu. V ST uvidíš Obrok ze zcela jiné optiky, stejně tak si ho budeš moci z jiného pohledu užít. Nově pro servisáky plánujeme možnost navštívit některé programy pro účastníky a speciální pozice, které budeme vyhlašovat ve “výběrovém řízení”. Pro Tebe pak registraci otevřeme slavnostně 1. 12. na Mikulášském semináři v 8:00 hod. Od této chvíle se budeš moci registrovat nejen na stánku na Miksemu, ale i odkudkoli z pohodlí domova, kavárny či skautské základny. Navíc přímo v budově Právnické fakulty budou všude vyvěšeny QR kódy, které stačí naskenovat a tvůj mobilní telefon tě přesměruje přímo do registračního systému.

 

Cena Obroku se samozřejmě pro servisáky i účastníky liší. Pro členy ST je cena nastavena na 400 Kč, účastníci zaplatí 850 Kč.

 

Těšíme se, že se přihlásíš a za necelých šest měsíců se společně sejdeme na Konopišti!

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4404x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu