....

Chyba na stránce: Setkání skautských stavitelů - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4335-setkani-skautskych-stavitelu?autologin=1"

Setkání skautských stavitelů

Setkání skautských stavitelů

V pořadí druhé setkání se uskuteční v sobotu 9. 2. 2019 v Pardubicích v prostorách Skautského centra Vinice.  Akce je určena zástupcům středisek, která plánují nebo uvažují o rekonstrukci nebo stavbě klubovny, případně základny.

Zahájení akce 9:30 hodin (snažte se přijít před zahájením), konec po 16 hodině. V případě zájmu o přespání v klubovně se obracejte přímo na správce areálu Figyho. petr.fiala(a)skauti-pardubice.cz

Účast je zdarma, po dobu akce bude k dispozici základní občerstvení, oběd v restauraci si platí každý sám. Oběd je zapotřebí objednat v rámci přihlášky do konce ledna.

Přihlašujte se přes formulář.  Každou osobu přihlašujte samostatně, omezení - max. 2 osoby na jednotku. Kapacita akce je 40 osob, v případě naplnění kapacity bude přihlašování ukončeno. (K 1.2. přihlášeno 32 osob, přihlašování na oběd je uzavřeno).

Domácí úkol: zkuste si najít plán výzev svojí MASky (netýká se velkých, obvykle krajských, měst), začínají se objevovat výzvy pro neformální vzdělávání! Výzvy MASek navazují na výzvu IROP č. 68.

Obsah setkání: Průvodce stavebním řízením, možnosti a podpora Junáka, porovnání skautfundingu (darujme.cz) a crowdfundingu (hit hit), MAP a Strategický rámec - představení a význam pojmů, výzvy MASek, Kontejnerové stavby – prezentace fy. Koma modular, příklady dobré praxe – představení realizovaných projektů, debata na téma typizované projekty kluboven.

Složka dokumentů z minulého setkání.  Po setkání byly přidány prezentace ze setkání 2019. Obsahují i složku dokumentů ke klubovně v Chotěboři - stavba z dotace MŠMT (dostupné jen z účtu google-skaut).

Pokud se akce nemůžeš účastnit, ale chceš občas dostávat informace týkající se staveb, ozvi se na jester(a)skaut.cz. Přidej pár vět o vašem záměru. Netýká se kontaků, kterým již "Zprávy okolo nemovitostí" posílám.

Zve Ještěr a Bořek

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1318x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu