....

Chyba na stránce: JUNshop.cz hlásí novinky! Změnili jsme název, připravujeme se na stěhování skladu a prodej nových výrobků - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4340-junshop-cz-hlasi-novinky-zmenili-jsme-nazev-pripravujeme-se-na-stehovani-skladu-a-prodej-novych-vyrobku?autologin=1"

JUNshop.cz hlásí novinky! Změnili jsme název, připravujeme se na stěhování skladu a prodej nových výrobků

JUNshop.cz hlásí novinky! Změnili jsme název, připravujeme se na stěhování skladu a prodej nových výrobků

Po čtrnáctidenní pauze se opět otevřely dveře skautského obchodu JUNshop.cz v pražské Haškově ulici. V roce 2019 chystáme celou řadu novinek, tak si je pojďme hezky shrnout.

MĚNÍME NÁZEV
Od 1. ledna 2019 měníme název firmy - nově nás v obchodním rejstříku najdete jako JUNSHOP s.r.o. Touto změnou jsme završili sjednocení brandu JUNSHOP, který budujeme už téměř 10 let.

NOVÉ PODMÍNKY JUNKARTY
Během jara představíme nové podmínky při využítí JUNkarty. Věříme, že k lepšímu. 

NOVÉ VÝROBKY
Po úspěšné kolekci ke 100 letům Československa, kterou jsme v loňském roce vytvořili společně s Tomášem Vovsíkem, a po podzimním představení nových skautských mikin chystáme i v letošním roce celou řadu novinek. Těšit se můžete na nové skautské kalhoty, trička, plecháček a řadu dalších věcí.

49638357_10156794759570340_7430304494505689088_o.jpg

STĚHOVÁNÍ DISTRIBUCE a REKONSTRUKCE OBCHODU
Mnozí z vás jste si při návštěvě obchodu všimli, že se u nás nachází velké množství balíků. Těch bylo v loňském roce opravdu hodně, a proto jsme se rozhodli, že distribuci přesuneme na nové místo, které bude oddělené od samotného obchodu. Navíc obchod v Haškově ulici projde během jara rekonstrukcí, během které dojde ke zvětšení prodejní plochy. 

NOVÝ SKLAD JUNÁKA
V minulých týdnech se nám podařilo zajistit nový centrální sklad Junáka - českého skauta. Ten dosavadní v pražských Čimicích už přestal vyhovovat. Lidově řečeno v něm už nezbývalo místo a byl přeplněný. Během jara dojde k přestěhování veškerého vybavení z Čimic do pražských Strašnic. 

JUN V BRNĚ
Připravujeme nové výdejní místo v moravské metropoli - tedy v Brně. Nově bude možné si vyzvednout objednané zboží ve Skautském institutu na Moravském náměstí. Při objednání v e-shopu zvolíte výdejní místo v Brně, zaplatíte a poté si vyzvednete. V rámci této služby nebudeme účtovat poštovné. Zatím nepočítáme s tím, že bude fungovat systém známý například ze Zootu, kdy si objednáte zboží na prodejnu, tam si jej vyzkoušíte a pak zaplatíte jen to, co doopravdy chcete. V Brně bude pouze výdejní místo.

BUDEME NA OBROKU I NA INTERCAMPU
V letošním roce nebude zahálet ani naše pojízdná prodejna, která nese název Matylda. V květnu se zúčastníme Obroku na Konopišti, v červnu Intercampu v nizozemském De Steeg, v září budeme tradičně na Skautském vyplutí a závodě Přes tři jezy a v prosinci tradičně na Mikulášském semináři. Těšit se na nás můžete také na celostátním kole Svojsíkova závodu či na akcích HKVS.

Čeká nás toho opravdu hodně. Chcete-li vědět to nejnovětší, sledujte náš Facebook a Instagram

Těšíme se na návštěvu
Váš 100% skautský obchod JUNSHOP

logo

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu