....

Chyba na stránce: Spouštíme druhou vlnu registrace na Obrok 2019! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4369-spoustime-druhou-vlnu-registrace?autologin=1"

Spouštíme druhou vlnu registrace na Obrok 2019!

Spouštíme druhou vlnu registrace na Obrok 2019!

Napoprvé se ti přihlásit nepodařilo, ale i přesto  s námi chceš tvořit historický okamžik? Tak nezapomeň být 31. ledna ve 20:00 u svého počítače.

Foto: Petr Kalousek (Robinson)

Foto: Petr Kalousek

Otevíráme totiž již podruhé brány registrace na Obrok 2019, který se díky navýšení kapacity na 1669 účastníků stane největší roverskou akcí v České republice. Členů servis týmu máme v této chvíli již 314. Jejich finální počet byl stanoven na 350, proto s přihlašováním neváhej.

Pokyny k registraci si můžeš zopakovat přímo tady: https://obrok19.cz/registrace/. Ve čtvrtek pak pro tebe bude zásadní tento odkaz: https://registrace.obrok19.cz/, kde se přes svůj SkautIsový účet přihlásíš.

Již za necelé čtyři měsíce se tak sejdeme v celkovém počtu 2019 lidí na jubilejním 10. Obroku a oslavíme spolu nejen kulaté narozeniny této akce, ale také kulaté narozeniny svobodného skautingu u nás. Jestli jsi zvědav/a, co připravujeme, určitě nás sleduj na Facebooku (https://www.facebook.com/skautskyobrok/) a Instagramu (https://www.instagram.com/obrok_official/).

A pokud chceš Obroku vyjádřit svou náklonnost nejenom svojí účastí, můžeš jej podpořit i v rámci kampaně na HitHitu (https://www.hithit.com/obrok2019). Pomůžeš nám tak uspořádat Obrok lepší, než kdokoli očekává. Zároveň tam na tebe čekají i krásné ekologické odměny, jimiž ti chceme aspoň trochu vyjádřit svoji vděčnost!

Za tým Obroku
Měkotová Marie (Mája)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 855x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu