....

Chyba na stránce: ACT. Poslední volná místa pro vedoucí jamoddílů na Evropské Jamboree 2020 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4370-act-poslednich-par-mist-pro-vedouci-jamoddilu-na-evropske-jamboree-2020?autologin=1"

ACT. Poslední volná místa pro vedoucí jamoddílů na Evropské Jamboree 2020

ACT. Poslední volná místa pro vedoucí jamoddílů na Evropské Jamboree 2020

V létě 2020 se bude v polském Gdansku konat Evropské skautské jamboree, kterého se zúčastní kolem 15 000 skautů a skautek z celé Evropy. Junák - český skaut vyšle do Polska třísetčlenný kontingent. A ty můžeš být jeho součástí.

Přihlašování na akci probíhá v několika vlnách. Od října jsme hledali skupiny vedoucích jamoddílů. Aktuálně nám několik míst zbývá a proto otevíráme registraci i pro jednotlivce, které poté rozřadíme do kompletních čtveřic. I na evropském jamboree totiž platí stejný model jako na světovém jamboree - tedy 36 dětských účastníků a 4 vedoucí nad 18 let. A právě vedoucí jamoddílů jsou ti nejdůležitější v celé výpravě - starají se o děti, chodí s nimi na programy a také je na jamboree odvezou a z jamboree přivezou domů.

Pokud o účasti uvažuješ a rád bys na akci s námi jako vedoucí jamoddílu jel, napiš Ferdě (jana.vytaskova@skaut.cz). Budeme potřebovat tvůj skautský životopis a vysvětlíme ti všechny potřebné detaily, aby ses mohl definitivně rozhodnout. 

Pro více informací sleduj křižovatku a náš facebook!

Za vedení kontingentu

Ferda a Virus

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 595x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu