....

Chyba na stránce: OČK vedení oddílu už má svůj obsah i seminář pro uchazeče - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4407-ock-vedeni-oddilu-uz-ma-svuj-obsah-i-seminar-pro-uchazece?autologin=1"

OČK vedení oddílu už má svůj obsah i seminář pro uchazeče

OČK vedení oddílu už má svůj obsah i seminář pro uchazeče

Garanti OČK vedení oddílu pořádají seminář pro zájemce o toto OČK - a zároveň stanovují jeho obsahový rámec.

Po dlouhých přípravách stanovili garanti "Odborné činovnické kvalifikace vedení oddílu (dále OČK VED)" obsahový rámec této kvalifikace, což jim také umožnilo vypsat první seminář pro uchazeče o jeho získání.

Obsah OČK VED si můžete přečíst zde.

Kromě jiného určuje parametry pro přihlášení a absolvenci semináře OČK VED, který garanti vyhlašují na 6. dubna 2019 v Praze na Ústředí (Senovážné náměstí 24, 4. patro, Velká zasedačka). Orientační čas semináře je 10 - 17 hodin (upřesníme podle počtu přihlášených a podle toho, jakých částí semináře byste se zúčastnili - viz Obsah OČK VED). Seminář je zadarmo, ale není zajištěna strava ani ubytování

V případě zájmu o účast na semináři si, prosím, nejprve pečlivě přečtěte výše zmiňovaný obsah OČK, zda jste cílová skupina akce a splňujete potřebné podmínky. Pokud ano, můžete se přihlásit do 24. února včetně na email michal.peroutka@skaut.cz. V přihlášce je nutné uvést celé jméno vč. přezdívky a upřesnit, o jaké části semináře OČK VED máte zájem.

Termín pro zaslání vypracovaného úkolu (viz Obsah OČK VED) na výše uvedený email je do 3. března včetně.

Seminář se bude konat pouze v případě alespoň 3 řádně přihlášených zájemců (včetně v termínu odevzdaného a odpovídajícím způsobem vypracovaného úkolu). Didaktická část semináře je omezena max. 10 účastníky (odborné pohovory dle možností garantů). S sebou budete potřebovat skautský kroj a vše nezbytné pro vaši prezentaci (WIFI a dataprojektor budou k dispozici).

Máte-li nějaké dotazy, tak se - po pečlivém přečtení Obsahu OČK VED a dalších zveřejněných informací pod tímto odkazem - obracejte na email michal.peroutka@skaut.cz.

Za sbor garantů OČK VED


Michal Peroutka - Pérák

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1195x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu