....

Chyba na stránce: Úplně zcela totálně poslední šance, jak se dostat na Jamboree v USA - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4453-jamboree-2019-posledni-sance?autologin=1"

Úplně zcela totálně poslední šance, jak se dostat na Jamboree v USA

Úplně zcela totálně poslední šance, jak se dostat na Jamboree v USA

Letos v létě pojede na Světové skautské jamboree dosud největší český kontingent: 494 skautů a skautek. Pokud Ti je 18 a víc, nabízí se Ti poslední šance, jak být jedním či jednou z nich.

31. března už v těch 494 jménech bude zcela jasno. Do té doby se ale nejspíš ještě pár věcí změní. A tak může dojít i na Tebe. Čím dřív necháš své údaje ve formuláři, tím větší šanci budeš mít!

Ony změny se budou týkat servistýmu. Proto se tahle informace týká jen plnoletých. Členové mezinárodního servistýmu (IST) mají levnější poplatek za účast na akci (18 900 Kč), jsou na místě o několik dní déle než účastníci a starají se o chod celého tábořiště a jeho mnoha atrakcí. Ale ne jen to: o spokojenost a volný čas téměř deseti tisíc IST se bude starat speciální tým, v zázemí budou k dispozici kina, sauny, kavárny, taneční stany a mnoho dalšího. IST také budou moci zkusit veškerý program Jamboree ve chvílích, kdy nebude obsazen účastníky.

Jako bonus navíc k této nabídce nabízíme i nejlepší možný IST job na tábořišti - zajišťování několika různých programů, se kterými na Jambo jedeme právě my Češi.

Mezi další důležité informace patří to, že letenky si zajišťují plnoletí po vlastní ose. Stejně tak mají možnost strávit v USA čas nad rámec Jamboree a ochutnat ze Spojených států co jen hrdlo (a nejen to) ráčí.

Pokud půjde všechno hladce, můžeš už příští víkend poznávat český kontingent na prvním a posledním celokontingentním setkání v Praze. Tak neváhej!

 

Jakub Ambrozek - Mravenec
vedoucí komunikace kontingentu

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1083x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu