....

Chyba na stránce: Získejte unikátní předměty s tématikou J. Foglara a Rychlých šípů. Podpoříte tím Skautskou nadaci. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4469-ziskejte-unikatni-predmety-s-tematikou-j-foglara-a-rychlych-sipu-podporite-tim-skautskou-nadaci?autologin=1"

Získejte unikátní předměty s tématikou J. Foglara a Rychlých šípů. Podpoříte tím Skautskou nadaci.

Získejte unikátní předměty s tématikou J. Foglara a Rychlých šípů. Podpoříte tím Skautskou nadaci.

Skautská nadace Jaroslava Foglara pečuje mimo jiné o odkaz slavného spisovatele. Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros rozjela v loňském roce nové vydávání Jestřábových knih, jejichž 3. svazek - Záhada hlavolamu, právě dorazila na pulty knihkupectví.
 
Nadace zároveň připravuje unikátní předměty spojené s dílem JF a především s Rychlými šípy. Jedná se často o limitované edice. V minulosti bylo možné si takto například zakoupit kulich Rychlých šípů. V posledních kusech jsou k dispozici zápisníky svázané z originálních papírů nalezených ve spisovatelově bytě či nepublikovaná Jestřábova autobiografie Běh mého života.
 
Žhavou novinkou jsou batohy do Stínadel a do Zátoky, které nadace vyrobila ve spolupráci s renomovanou firmou Braasi. Batohy je možné objednávat pouze do 10. dubna. A do budoucna se můžete těšit například na nášivky Rychlých šípů a další atypické publikace. Stačí sledovat web či facebook Skautské nadace.
 

Všechny věci jsou součástí předmětové sbírky a po odečtení nákladů na výrobu je zbytek věnován na podporu cílů a poslání Skautské nadace, kterou je především finanční pomoc při stavbě a opravách skautských kluboven a nákupu tábořišť.

NA NABÍDKU JESTŘÁBOVA OBCHODU SE PODÍVEJTE ZDE.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 638x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu