....

Chyba na stránce: Přihlašování na letošní ročník ZZA Cukříček v plném proudu! Buď součástí letošního ročníku i ty! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4546-prihlasovani-na-letosni-rocnik-zza-cukricek-v-plnem-proudu-bud-soucasti-letosniho-rocniku-i-ty?autologin=1"

Přihlašování na letošní ročník ZZA Cukříček v plném proudu! Buď součástí letošního ročníku i ty!

Přihlašování na letošní ročník ZZA Cukříček v plném proudu! Buď součástí letošního ročníku i ty!

Přihlašování na 4. ročník ZZA Cukříček je v plném proudu, první plna přihlášek se přijímá do 4. 6. 2019 do 14:44 hod. Kurz Cukříček je veden profesionálním lékařem, s bohatými zkušenostmi s oblastí urgentní medicíny. Absolvent získá oprávnění k výkonu funkce zdravotník zotavovacích akcí akreditované MŠMT.

10 důvodů proč jet právě na zza cukříček

 1. Praxe  - Kurz je založen na principu učím se tím, že to dělám! Může se stát, že si sáhneš i na své fyzické a psychické dno, protože náš kurz připravuje absolventy všestranně. Věříme, že nejvíc se toho člověk naučí tím, že to dělá! A proto se u nás můžeš těšit na nejednu "simulačku" a překvapení.
 2. Individuální přístup  - Ke každému účastníkovi přistupujeme jako k jedinečné osobnosti. A to nejen díky malému počtu frekventantů kurzu, který nám umožňuje být účastníkům blíž.
 3. Zkušenosti - Garantem našeho kurzu je lékař. V minulosti pracoval u zdravotnické záchranné služby, takže s první pomocí laiků je každodenně v kontaktu. Nyní pracuje na dětském oddělení Motolské nemocnice. Chceš slyšet, jaké chyby lidé dělají při poskytování 1. pomoci a jak se jim vyvarovat od někoho z praxe?
 4. Lidské příběhy - Chceš slyšet osobní zážitky instruktorů kurzu a jejich zkušenosti s první pomocí? Co takhle vyslechnout si to, jak vypadá medicína v malé české nemocnici ITIBO v Keni?
 5. Šijeme kurz na míru - Každý ročník je unikátní tím, že šijeme jeho parametry na míru všem účastníkům a harmonogram přizpůsobujeme i v průběhu akce, dle potřeb účastníků
 6. Akreditace MŠMT - Náš kurz je akreditovaný, a to znamená že dekret, který obdržíš po složení zkoušek má platnost i v civilním životě.
 7. Mladý tým - Kurz připravuje banda nadšenců, kteří rozhodně ještě nedosáhli kristových let.
 8. Výtečná kuchyně - Naše kuchyně je vyhlášená široko daleko!
 9. Kurz v lese - Výukové části našeho kurzu probíhá na i na základnách, kde není elektrický proud. A i přesto využíváme při předávání informací moderní postupy a pedagogické trendy!
 10. Pomoc i po kurzu - Kurzem to nekončí, kurzem to teprve začíná, a právě proto nabízíme pomocnou ruku všem našim absolventům nejen s rolí zdravotníků.

 

Termíny

20. - 22. 9. 2019  – 1. výukový víkend (Šiškovice)
4. - 6. 10. 2019 – 2. výukový víkend (Přelouč)
18. - 19. 10. 2018  – zkoušky (Litomyšl)

Cena: 1.300,- (ubytování, jídlo, výukové materiály)

Podmínky pro přijetí

 • - 18 let (resp. dovršení 18. let, alespoň 2. den zkoušek) 
 • - studium SŠ nebo SOÚ ukončené nebo probíhající
 • - člen organizace Junák – český skaut, z. s. (přihlášení nečlena možné, ale účastnický poplatek je o 800,- Kč vyšší) 
 • - uplavat minimálně 100 m
 • - odevzdání motivačního dopis nejpozději do 4. 6. 2019 do 14:44 

Přihlášku najdeš zde. Není na co čekat.

V týdnu 10. 6. - 16. 6. budeme zveřejňovat seznam přijatých uchazečů v 1. kole přihlašování.

Těšíme se i na Tvou přihlášku. Tým ZZA Cukčíček

ZZA Cukříček
cukricek@skaut.cz
www.zza-cukricek.webnode.cz

Na závěr malá ochutnávka :-) 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 496x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu