....

Chyba na stránce: OVLIVNI PODOBU PŘÍRUČKY PRO SVĚTLUŠKY A VLČATA i TY! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4551-ovlivni-podobu-prirucky-pro-svetlusky-a-vlcata?autologin=1"

OVLIVNI PODOBU PŘÍRUČKY PRO SVĚTLUŠKY A VLČATA i TY!

OVLIVNI PODOBU PŘÍRUČKY PRO SVĚTLUŠKY A VLČATA i TY!

Svět vlčata světlušek, příručka pro světlušky a vlčata získává svou finální podobu.

 

Nyní hledáme lidi se zkušeností s touto výchovnou kategorií, kteří nám texty budou připomínkovat – přečtou si text, dají nám na něj zpětnou vazbu, navrhnou případné úpravy.  Myslíme si, že jde o zajímavou možnost, jak do jedné příručky promítnout maximální spektrum zkušeností.

 

Máš zkušenosti se světluškami a vlčaty? Jsi pedagog/ pedagožka? Baví tě oddílová praxe? Či máš odbornost v některé z výchovných oblastí VaS? Máš trochu volného času, který bys chtěl/a investovat do smysluplné činnosti, která navíc pomůže v rozvoji tvých dovedností?

 

Koho to vlastně hledáme?

Hledáme lidi, kteří mají slušnou zkušenost s některou z oblastí programu (Skauting, Co umím a znám, Kdo jsem, Můj kamarád, Můj domov, Svět okolo nás, Příroda kolem nás), či zkušenost ze svého pracovního života v tématech: finanční gramotnost, bezpečnost, mediální gramotnost, rovnost, emoční inteligence, aktivní občanství, globální rozvoj, zdraví, rovnost či zodpovědný životní styl.

 

Jak to bude vypadat?

Napíšeš nám email, že máš zájem zapojit se do připomínkování, na: marketa.mrazova@skaut.cz.
Domluvíme se, kolik textů či jaké části chceš takto připomínkovat. Texty, v elektronické podobě, s tebou můžeme sdílet v polovině června.
Spolu s texty dostaneš i pokyny k formě připomínkování a informaci o tom, kolik času pro připomínkování tebou vybraného tématu bude přibližně potřeba. Tvou zpětnou vazbu potřebujeme do začátku září.

 

Co je Svět vlčat a světlušek?
Svět vlčat a světlušek je příručka, která provádí vlčata a světlušky skautským světem a umožní jim skautovat i mimo schůzky.  V loňském roce jsi se mohl/a setkat s experimentální podobou, která byla testována v oddílech.
Momentálně pracujeme na výsledné finální verzi, na kterou se můžeš těšit na podzim 2020.

Těšíme se na Tvou zprávu!

Mrázová Markéta - Vizuňa

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 514x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu