....

Chyba na stránce: Jak bylo Skautské ochranné službě na Obroku 2019 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4561-jak-bylo-sosce-na-obroku?autologin=1"

Jak bylo Skautské ochranné službě na Obroku 2019

Jak bylo Skautské ochranné službě na Obroku 2019

Před týdnem se za námi zavřely brány Obroku 2019. Skautská ochranná služba (SOSka) zde tradičně zajišťuje bezpečnost a dodržování pravidel akce, aby si ji mohli účastníci bezproblémově a maximálně užít.

I když jsme byli na roverském setkání Obrok již (pošesté/sedmé?), letos poprvé jsme mohli roverům a rangers prakticky a individuálně ukázat (v rámci programových bloků Služba a EXPO), že SOSka není „jen“ o hlídání bran, ale i o zodpovědné práci, maximálním naplnění roverského hesla SLOUŽÍM, stejně jako o srandě a skvělé partě lidí.

Za SOSku bych chtěl poděkovat všem organizátorům i účastníkům, kteří respektovali nastavená pravidla. Zároveň nás těší letošní větší propojení servistýmu a SOSky.

Akce proběhla bez větších komplikací a věříme, že si ji i přes počáteční nepřízeň počasí všichni užili! Naše aktivity Obrokem nekončí, připravujeme vzdělávací akci pro naše členy a čekají nás i další (pro nás) pracovní akce, kde se s námi budete moci setkat. Večer pro klášter Chotěšov, Napříč Prahou-přes tři jezy, nebo třeba Poradní skála a MiQuik.

Těšíme se na příští setkání,
Kraus Marek (Hrošík)
 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 360x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu