....

Chyba na stránce: Oslav 30 let svobodného skautingu - 2. prosinec & premiéra nového skautského filmu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4562-oslav-s-nami-30-let-svobodneho-skautingu?autologin=1"

Oslav 30 let svobodného skautingu - 2. prosinec & premiéra nového skautského filmu

Oslav 30 let svobodného skautingu - 2. prosinec & premiéra nového skautského filmu

30 let, které letos uplynou od sametové revoluce, jsou za více než stoletou existenci skautingu tím vůbec nejdelším obdobím, kdy nás nikdo nezakázal. Jinak si skauting prošel již třemi zákazy: jednou za to mohli nacisté (1940-45), dvakrát komunisté (1950-1968, 1970-1989). Prokázal tak obrovskou nezlomnost a soudržnost, kterou totalita jen tak nezdolá. To vše si letos jako organizace připomínáme a Skautský institut nabízí hned několik možností, jak být u toho!

logo-30-let-svobodyNa sklonku loňského roku jsme díky 479 skvělým dárcům vybrali prostředky na slavnostní večer a natočení nového dokumentárního filmu o skautingu po revoluci. Natáčení nyní skutečně probíhá a vše zdárně spěje k plánované výroční premiéře na slavnostním večeru v Městské knihovně v Praze 2. 12. 2019.

junak-opet-svobodny

Ale my nechceme, aby oslava i premiéra proběhly jen tam a jen pro pár set lidí. Chceme, aby se ještě ten den promítalo a slavilo i u vás. Ve vašem městě, ve vašem kině, ve vašem kulturním domě, ve vaší klubovně. Zamluvte prostor, pozvěte pamětníky a zanechte nám o tom informaci ve registračním formuláři na našich stránkách co nejdříve! Budeme vám k dispozici s veškerou podporou, plakáty, radami a nakonec samozřejmě samotným natočeným filmem.

Ani v Praze to nebude jen o jednom promítání v jednom sále. Postupně vám budeme odkrývat, co pro vás chystáme, tak sledujte facebook a web Skautského institutu a buďte u toho!

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nám napsat na oslavy@skautskyinstitut.cz.

Chci uspořádat vlastní oslavu 30 let svobodného skautingu
>>> formulář na webu

Chci sledovat novinky o tom, kde a jak se bude slavit
>>> událost na facebooku

Christopher De La Cruz
koordinátor oslav

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 615x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu