....

Chyba na stránce: Přihlašování na programy Setkání výchovných zpravodajů zahájeno. Zbývá několik posledních volných míst - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4756-prihlasovani-na-programy-sevyzu-bylo-zahajeno-nabizime-stale-moznost-dohlaseni-na-akci?autologin=1"

Přihlašování na programy Setkání výchovných zpravodajů zahájeno. Zbývá několik posledních volných míst

Přihlašování na programy Setkání výchovných zpravodajů zahájeno. Zbývá několik posledních volných míst

Otevřeli jsme přihlašování na jednotlivé programy pro účastníky celostátního Setkání výchovných zpravodajů. Do 31. října je možné vybrat si z harmonogramu témata, která vás zajímají, nebo která potřebujete právě u vás řešit. Zajistěte si své místo na programu!

Přihlášení na program

Jak na to? Na webové stránce našeho setkání v záložce “Harmonogram a přihlašování programů” si vyberte programy, které chcete navštívit. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi některými z nich, mohou vám pomoci informace o lektorech a krátké anotace jednotlivých programů. Nenechávejte přihlašování na poslední chvíli. Programy nejsou bohužel nafukovací a tím pádem, kdo se dříve přihlásí, ten má větší jistotu, že si poskládá program přesně podle svých představ. Konec přihlašování na programy je stanoven na poslední říjnový den.

Nejste ještě přihlášeni na SeVýZ?

Zaujal vás program Setkání výchovných zpravodajů? Pokud máte zájem se setkání zúčastnit, nebo na něj vyslat někoho z vašeho střediska, nabízíme poslední příležitost k přihlášení zde (do naplnění kapacity akce). Přijímáme přihlášky nejen současných výchovných zpravodajů a zpravodajek, ale také lidí, které výchovné otázky hlouběji zajímají nebo třeba plní úkoly výchovného zpravodaje v jednotce neformálně. 

Aktuální informace o SeVýZu 2019 můžete sledovat mimo webu také na Facebooku akce.

“Nemusíš být skvělý, abys začal, ale musíš začít, abys mohl být skvělý.”

Moc se na vás těším!

za přípravný tým SeVýZu Šmako 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 634x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu