....

Chyba na stránce: IV. Seminář ve Skutči: Jan Paseka: Apoštolská exhortace papeže Františka Gaudete et exsultate - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/4978-iv-seminar-ve-skutci-jan-paseka-apostolska-exhortace-papeze-frantiska-gaudete-et-exsultate?autologin=1"

IV. Seminář ve Skutči: Jan Paseka: Apoštolská exhortace papeže Františka Gaudete et exsultate

IV. Seminář ve Skutči: Jan Paseka: Apoštolská exhortace papeže Františka Gaudete et exsultate

Přijměte pozvání na IV. seminář ve Skutči: Věda, víra, skauting. Prvním řečníkem bude Jan Paseka na téma Apoštolská exhortace papeže Františka Gaudete et exsultate.

Generální vikář královehradecké diecéze se stal knězem v roce 2006. Během kněžského života působil v Poděbradech, Chrasti u Chrudimi a ve Vrbatově Kostelci. Od roku 2011 do roku 2016 byl spirituálem Gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči.

Seminář je organizovaný společně s místním skautským střediskem Ležáky Skuteč, Ekumenickou lesní školou a Římskokatolickou farností Skuteč se bude konat v sobotu 29. 2. 2020 v Kulturním klubu Skuteč. Program začíná již v 8.30 mší svatou a končí stejný den v 17.30. Rádi na semináři uvidíme i “neskauty“, jsme otevřeni široké veřejnosti. Pozvání na seminář také přijali přeživší vypálené osady Ležáky Jarmila Doležalová, Skaut a historik Petr Beránek – Vlk, profesor psychiatrie Cyril Höschl a doktor a člen organizace Lékaři bez hranic Tomáš Šebek.

Kompletní program akce:

Na akci se můžeš přihlásit zde:

https://els.skauting.cz/seminar/skutec/

Srdečně Tě zve
tým organizátorů a ELŠ

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 240x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu