....

Chyba na stránce: Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/component/content/article/628-balicek-ustredi/2366-termin-pro-podani-zadosti-do-fondu-nemovitosti-junaka-je-29-3-2016?autologin=1"

Termín pro podání žádosti do Fondu nemovitostí Junáka je 29. března 2016.

Pořizujete klubovnu, pozemek na táboření, či jiný nemovitý majetek? Nebo opravujete stávající nemovitý majetek? Neváhejte podat žádost o dar či půjčku z Fondu nemovitostí Junáka. Žádosti zasílejte do 29. 3. 2016 na e-mail: kancelar@skaut.cz.

Pravidla poskytnutí příspěvku se nemění i nadále je možné žádat o:

  • dar na pořízení pozemku (max. 30% z ceny pořízení)
  • dar na pořízení nemovitosti sloužící pro pravidelnou činnost - tzn. klubovny (max. 15% z ceny pořízení)
  • finanční půjčku na financování pořízení nemovitého majetku či k spolufinancování oprav stávajícího nemovitého majetku (s max. dobou splatnosti 10 let).

Lze žádat o dar, půjčku, ale i na půjčku a dar zároveň. Pro všechny varianty se podává jeden shodný formulář, pouze stačí v úvodu zvolit správnou možnost. Pokud o nákupu jen uvažujete, je možné žádat o příslib daru či půjčky. Dáváte tím najevo, že v budoucnu budete chtít finance využít, ale ještě nemáte podepsanou smlouvu nebo přislíbenou dotaci na opravu klubovny.

Všechny informace jsou uvedeny v článku věnovaném Fondu nemovitostí Junáka. Jsou zde formuláře ke stažení, ale i přílohy, které je vhodné k žádosti doložit. V závěru článku je přiložena aktualizovaná tabulka s poskytnutými půjčkami a splátkami půjček ke dni 31. 12. 2015.

Petra Vlčková
koordinátorka dotací a pojištění

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 631x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: