....

Chyba na stránce: Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/component/content/article/628-balicek-ustredi/2867-navrhy-na-udeleni-medaile-sv-jiri-zasilejte-prosim-do-kancelare-ustredi-do-10-unora-2017?autologin=1"

Návrhy na udělení Medaile sv. Jiří zasílejte prosím do Kanceláře ústředí do 10. února 2017!

Pokud uvažujete o tom, že byste u vás na středisku někoho rádi ocenili Medailí sv. Jiří, neváhejte!  Duben je sice ještě daleko, ale vzhledem k termínům jednání Náčelnictva a zasedání krajských rad, je třeba začít konat včas.

 
Návrhy by měly mít všechny náležitosti, odpovídat statutu vyznamenání a je třeba je zasílat v papírové podobě.
 
Medaile sv. Jiří je "výchovné" vyznamenání, tzn. že je udělováno za soustavnou práci činovníků a činovnic Junáka - českého skauta, podílejících se na výchově dětí, mládeže a vzdělávání.
 
Pokud někoho navrhujete na udělení Medaile sv. Jiří již podruhé (tj. dotyčný již má bronzový stupeň a vy ho po dalších třech letech navrhujete na stříbro), je třeba ve zdůvodnění popsat nějaký další pokrok či kvalitativní změnu, nové výsledky oproti předchozímu návrhu.
 
  • V případě bronzového stupně musí být návrh schválený příslušnou krajskou radou (optimální je přiložit k návrhu kopii zápisu KRJ obsahující odpovídající usnesení) a je třeba je zasílat v papírové podobě
  • stříbrný a zlatý stupeň vyznamenání schvaluje Náčelnictvo a je vhodné (byť nikoliv nutné), aby návrh obsahoval vyjádření příslušné krajské rady k návrhu popř. usnesení, jímž KRJ návrh podpoří

 

Do návrhu prosím uvádějte funkční kontakty na navrhovatele - nejlépe e-mail i mobil, abychom vás v případě potřeby doplnění návrhu apod. mohli kontaktovat.

Statut Medaile sv. Jiří je k dispozici zde.

Formulář návrhu na vyznamenání je k dispozici zde.

Lenka Šablová
asistentka starosty
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1010x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: