....

Chyba na stránce: Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/component/content/article?id=2083:re-imagining-futures-on-our-way-towards-active-global-citizenship&autologin=1"

Promýšlení Budoucností: na vlastní cestě k aktivnímu občanství

Skauti na Zemi - projekt Junáka - českého skauta a neziskové organizace NaZemi - vás srdečně zvou na sérii přednášek, které jsou součástí mezinárodní konference Re-imagining Futures: on our way towards active global citizenship. Ve čtvrtek 19. listopadu 2015 od 16:00 do 19:30 se v Bio Oko, Františka Křižíka 15 v Praze se potkáme s inspirativními hosty z celého světa.

 

Na konferenci se registrujte ZDE.

 

Buďte součástí mezinárodní konference Re-imagining Futures: on our way towards active global citizenship, která chce motivovat k zamyšlení o výzvách propojeného světa a k uvědomění si své role v něm. Program nabídne paletu nápadů, jak uskutečňovat pozitivní změny v našem okolí, které mohou mít často přesah na globální rovinu. Spolu s osmi hosty z celého světa Vám chceme poskytnout inspirativní impulz k vytváření takových aktivit, které budou založeny na kritickém myšlení, respektu a povedou k vytváření světa, kde mohou všichni lidé žít důstojný život.

 

Těšit se můžeme na hosty, kterými jsou:

 

Bill Calhoun (Nigérie/USA/Brazílie)

Nitya Sambamurti Ghotge (Indie)

Ben Ooko Ouma (Keňa)

Jan Haverkamp (Netherlands/Česká republika/Polsko)

Madza Ednir (Brazílie)

Sanjeev Ghotge (India)

Colm A. Regan (Irsko/Malta)
Vanessa Andreotti (Brazílie/Kanada)

 

Konference se uskuteční v anglickém jazyce a nebude tlumočena.

 

Registraci a více informací nejen o hostech najdete na odkazu zde.


Těšíme se na vás!

 

Petra Vacková - koordinátorka projektu Skauti na Zemi

 

 

 

Tento projekt je realizován s finanční podporou Evropské unie. Obsah článku je zcela na odpovědnosti NaZemi a jako takový nemůže být považován za stanovisko Evropské unie. Projekt byl podpořen z prostředků Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci programu zahraniční rozvojové spolupráce.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 697x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: