....

Chyba na stránce: Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/component/content/article?id=2316:poslete-sve-rovery-na-zahranicni-akci-dodavka-mezinarodni-skautske-atmosfery-do-strediska-zarucena&autologin=1"

Pošlete své rovery na zahraniční akci. Dodávka mezinárodní skautské atmosféry do střediska zaručena

Existuje jen málo věcí, které dokáží rovery a rangers každého věku nakopnout, inspirovat a motivovat víc než velká akce určená přímo pro ně. Když je ještě navíc mezinárodní, na jihu Evropy a potká se na ní až pět tisíc skautů a skautek nejen z celé Evropy, je úspěch prakticky zaručen. Na takové akci načerpají obrovské množství zážitků a nasají tolik atmosféry, že ji ve velkém zvládnou předat i v domácím středisku. Kvalitně namotivovaný rover je přesně to, co všichni chceme. Pošlete proto své roveri a rangers na Roverway 2016 do Francie!

Roverway, nebo také celoevropské setkání roverů a rangers (kam ale jezdí i roveři z ostatních kontinentů), se koná jednou za tři roky a je určena pro všechny kluky a holky od šestnácti let, kteří chtějí zažít mezinárodní tábor připravený jen pro ně. Je to velmi unikátně řešená akce, protože první část, nebo-li Route, je týdenní cestování po dané zemi. Tentokrát to bude Francie a organizátoři slibují 100 cest, ze kterých si účastníci mohou vybrat - od kultury, přes turistiku až po adrenalinové zážitky.  

KDY? 3.-14. srpna 2016

Přihlásit se je možné jako účastník (16-22 let), nebo člen mezinárodního servis teamu - IST (starší 22 let). IST budou pomáhat s chodem setkání, kromě toho ale budou mít i vlastní program.

Campsite activities

Účastníci budou rozděleni do skupinek (Patrols), které se skládají z šesti až osmi lidí. Jeden ze skupinky musí být Patrol Leader, který je starší 18 let (horní hranice není určena). Tyto patroly budou společně s dalšími patrolami z různých koutů Evropy (i světa) cestovat po Francii dle svých zvolených preferencí.

Už nyní je možné se zaregistrovat jako IST, účastník se skupinou (třeba rovnou celý kmen či banda kamarádů z různých středisek), nebo účastník bez skupiny. Tyto "samotáře" seskládají čeští organizátoři do patrol podle preferovaných cest. Je to proto skvělá příležitost poznat nové přátele i z České republiky!

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ NAJDETE ZDE

Cena za Roverway pro účastníky je 13 000,- korun, pro IST pak 9 000,- korun. Tato částka zahrnuje účastnický poplatek Francouzům, stravu po celou dobu akce a kontingentové předměty. Cestu do Francie si každý řeší po svém - letadlem, autobusem, na kole nebo třeba i pěšky. Protože rovering je přece výzva.

Peníze je možné zaplatit až na třikrát - první část  4 000,- korun je nutné  zaplatit do konce února, další části pak v dubnu a v červnu. Případně je možné i celou částku zaplatit najednou.

PROČ POSLAT ROVERY NA ROVERWAY? PROTOŽE SE TO VYPLATÍ. Takhle nadšené "mlaďochy" prostě ve středisku chcete.

Staňte se i vy (nebo vaši roveři a rangers) součástí českého kontingentu a pojeďte s námi do Francie na Roverway 2016.

"Roverway byla tehdy úplně nová akce, která byla nezvykle postavena a velmi intenzivní. Kdo jednou zažil RW, už bez ní nemůže být. Roverway je srdcovka." - Bill, vedoucí českého kontingentu, poprvé zažil RW na Islandu v roce 2009. 

Campsite activitiesCampsite activities

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 717x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: