Zveřejněno 6. 12. 2023
Petra Bašová (Fidla)
KÚJ – koordinátorka personalistických projektů
petra.basova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Jana Jirasová (Prcek)

Pavel Rabenseifner

Co Vás přivedlo ke koučování?

Ke koučování mě přivedla přirozeně sama práce s lidmi. Přes 12let pracuji v manažerských pozicích IT, projektové kanceláře a za tu dobu jsem vypiloval vlastní koučovací přístup k lidem a jejich motivací. Samozřejmě nejen podřízených, ale i kolegů či obchodních partnerů. Při vedení lidí a řízení velkých projektů je nezbytné stále rozvíjet softskills a další dovednosti.

Koučování bylo jasným vyústěním potřeby dávat lidem více a stalo se mi i posláním.

V čem může být spolupráce s Vámi jako s koučem přínosem?

Svoji pracovní pozici jsem si musel vždy zasloužit a prokázat své schopnosti jak profesní tak ve vedení lidí. Věřím, že každý z vás má takové silné stránky, které mu pomohou k dosažení jeho cíle či cesty.

Vzdělání

• SPŠE Mohelnice

Kvalifikace v koučinku

• Kouč - rekvalifikace MŠMT, Koučink Centrum, s. r. o. (2019)