....

Chyba na stránce: Oslavte den zamyšlení s materiály WAGGGS: stáhněte si stolní hru již teď! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/1614-oslavte-den-zamysleni-s-materialy-wagggs-stahnete-si-stolni-hru-jiz-ted?autologin=1"

Oslavte den zamyšlení s materiály WAGGGS: stáhněte si stolní hru již teď!

Oslavte den zamyšlení s materiály WAGGGS: stáhněte si stolní hru již teď!

Zapojte se spolu se svým oddílem do tohoto celosvětového skautského svátku! Téma letošního Dne zamyšlení zní „vytvořit globální partnerství pro rozvoj".

Každoročně 22. února, na den narozenin zakladatele skautingu Roberta Baden Powella a jeho ženy Olave Baden Powellové, si skautky a skauti na celém světě připomínají své vzájemné sesterství a bratrství. Zároveň se snaží alespoň malým dílem zlepšit některý ze závažných celosvětových problémů. Mezinárodní dívčí skautská organizace WAGGGS proto každý rok vybírá téma, na které by se skautky a skauti na celém světě měli zaměřit. Pro letošek zní: „vytvořit globální partnerství pro rozvoj".

Nechte se inspirovat přiloženým materiálem a oslavte Den zamyšlení prostřednictvím aktivit, které WAGGGS k tématu Dne každoročně vydává. Speciální skupina pro WAGGGS fungující pod zahraničním odborem Junáka připravila výtah z materiálů v češtině (k dispozici ke stažení pod článkem). Další informace pak můžete nalézt na oficiálních stránkách Dne zamyšlení; celý manuál WAGGGS je zveřejněn na této adrese.

Letošní novinkou je stolní hra, kterou si můžete zahrát přímo na schůzce! Budete potřebovat jen figurky pro každého hráče a kostku - herní plán je možné jednoduše stáhnout z odkazu pod článkem a vytisknout. Překlad pravidel najdete v přiloženém dokumentu.

 

Barbora Brtnová - Šalupa, asistentka zahraniční zpravodajky

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1580x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu