....

Chyba na stránce: Už jen 2 týdny Intercampového eshopu a levné registrace IST - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/2336-uz-jen-2-tydny-intercampoveho-eshopu-a-levne-registrace-ist?autologin=1"

Už jen 2 týdny Intercampového eshopu a levné registrace IST

Už jen 2 týdny Intercampového eshopu a levné registrace IST

Již jen do konce února je možnost objednat trička, šátky a další předměty z e-shopu Intercampu 2016, mezinárodního setkání skautů a skautek, které se bude konat od 13. do 16. května v Josefově u Jaroměře. Konec února je zároveň poslední možností jet jako servistým za pouhých 560 Kč.

Na webové stránce www.intercamp2016.cz/e-shop je možné objednat speciální předměty, trička, šátky, nášivky a další drobnosti vydané v rámci Intercampu 2016, který bude hostit Česká republika v Josefově.

Objednávat mohou všichni registrovaní členové výpravy (je nutné znát číslo výpravy) a přihlášení členové mezinárodního servistýmu. E-shop je otevřen do 29. února a další příležitost k objednávání se již nenaskytne. Nepromeškejte tedy tuto jedinečnou příležitost! Vyzvedávání objednávek a jejich platba proběhne přímo na Intercampu.

Konec února je také poslední šanec využít při registraci mezi členy mezinárodního servitýmu (IST) levnou registraci - tedy jen 560 Kč. Pozdější registrace už jsou za 700 kč. V ceně poplatku pro servistým je kromě množství nevšedních zážitků a možnosti stát se hrdinou i stravovnání po celou dobu akce a nášivka.

Jedinečná šance zúčastnit se velké mezinárodní akce přímo u nás stále trvá. Stačí vyplnit jednoduchou přihlášku: http://www.intercamp2016.cz/ist/. Na stejné adrese neleznete také další podrobnosti o servistýmu na Intercampu.

 

Za tým Intercampu
Jakub Hájek - Rys

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 603x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu