....

Chyba na stránce: Zapojujete se letos do Betlémského světla? Dejte o tom vědět místním médiím! - Šablona tiskové zprávy ke stažení - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/2890-sablona-tiskove-zpravy-k-betlemskemu-svetlu?autologin=1"

Zapojujete se letos do Betlémského světla? Dejte o tom vědět místním médiím! - Šablona tiskové zprávy ke stažení

Zapojujete se letos do Betlémského světla? Dejte o tom vědět místním médiím! - Šablona tiskové zprávy ke stažení

Cesta světla z Betléma

Každý rok plamínek putuje z Betléma do Vídně, kde ho rakouští skauti předají skautským delegacím z celé Evropy. Letos se tak stane  v sobotu 10. prosince v kostele syrské pravoslavné církve Mor Ephrem na náměstí Stefan-Fadinger-Platz. V pátek 16. prosince v 15 hodin světlo převezmou od skautů a skautek v pražské katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha zástupci církví, Hlavního města Prahy, Českého rozhlasu a další významné osobnosti. Den poté - v sobotu 17. prosince – se Betlémské světlo „rozjede“ vlaky do celé republiky. 

Organizujete-li letos roznášku Betlémského světla nebo akci s tím spojenou, dejte to vědět také médiím ve vašem regionu. Připravili jsme pro vás šablonu tiskové zprávy. - Stačí vyměnit žlutě zvýrazněné pasáže a rozeslat do místních redakcí. Kromě serverů, tištěných novin a televizí nezpomeňtě také na rozhlas a rádia.

Jak se můžete zapojit?

  • Na www.betlemskes­vetlo.cz  najdete trasy vlaků, které povezou Betlémské světlo. Přijďte si připálit plamínek.
  • Pokud se chystáte světlo roznášet nebo pokud chcete pořádat ještě nějakou doprovodnou akci, informujte o ní vložením informace do online mapy .
  • Seznam akcí na www.betlemskesvetlo.cz/app/mistni-akce.html  se zaplňuje, proto neváhejte a přidejte se. Pokud jste ještě nezačali připravovat zajímavou akci ve vašem městě, je právě teď nejvyšší čas se domluvit třeba v knihovně, na vánočních trzích, v kostele nebo na úřadě.

Doprovodné materiály

Objednejte si doprovodné materiály k akci Betlémské světlo! I když jde v hlavním smyslu o samotnou akci posilující duchovní rozměr a lidskou sounáležitost, můžete svou činnost podpořit také doprovodnými materiály, které jsme si pro vás tradičně připravili a o které jste v minulosti projevovali velký zájem. K dispozici jsou samozřejmě i plakáty, prohlédout a objednat si je můžete ve skautském e-shopu. Více o nabídce se dozvíte v článku zde.
 
 
Jitka Taussiková, tisková mluvčí Junáka - českého skauta

 

Save

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 692x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu