....

Chyba na stránce: 4kurz - zveme tě na skautský duchovní kurz - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/3469-daruj-4kurz-odv-2019?autologin=1"

4kurz - zveme tě na skautský duchovní kurz

4kurz - zveme tě na skautský duchovní kurz

4kurz 2018–19 je skautský duchovně orientovaný kurz, který rozvíjí osobní duchovní i duševní život a nabízí náměty pro rozvoj činnosti oddílů v tomto směru. Web akce je zde.

Metodický, formační a současně i zážitkový kurz pod patronací Odboru duchovní výchovy Junáka, který rozvíjí osobní duchovní i duševní život účastníka a nabízí náměty pro rozvoj činnosti oddílů v tomto směru.

4kurz je rozdělený do čtyř víkendů během jednoho a půl roku v rytmu jaro-podzim-jaro-podzim v různých základnách v Čechách a na Moravě. Každý víkend je zaměřen na jednu za čtyř základních oblastí duchovního a duševního života každého člověka. Celý 4kurz se snaží zahrnout to nejpodstatnější z těchto oblastí v rámci skautingu. Jde také o vzájemné přátelské a neformální sdílení ve společném kruhu instruktorů a účastníků, kde každý všem dává i od všech dostává.

Jde o třetí běh kurzu, který měl premiéru v letech 2012–2014. Na rozdíl od předchozího běhu (určenému pro všechny skauty a skautky) je tento běh určen pro věřící křesťany (či pro všechny, kteří uvítají, že budeme tentokrát vycházet z křesťanské podoby duchovního života). Instruktoři 4kurzu jsou převážně, ale nejenom, členové týmu ODV.

Bližší informace, fotky z předchozích běhů a přihlášku najdeš zde: https://4kurz.skauting.cz/

Pozvánka v PDF je zde: https://krizovatka.skaut.cz/dokumenty/file/1894-4kurz-18-19

Na vaši účast se těší tým 4kurzu

duchovně orientovaný
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1198x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu