....

Chyba na stránce: TRIGNIS 2019: 488x díky za důvěru - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/4437-trignis-2019-7?autologin=1"

TRIGNIS 2019: 488x díky za důvěru

TRIGNIS 2019: 488x díky za důvěru

O tomto víkendu (1.-3. 3. 2019) proběhl první ročník celostátního skautského vzdělávacího setkání TRIGNIS, které je zaměřené na duchovní, skautský, společenský a kulturní rozvoj účastníků.

Každý z vás, kdo někdy zakládal nový skautský oddíl, kurz, lesní školu či jinou větší akci, ví, jak je náročné a nejisté prorazit s něčím novým. Nadšení pro skauting a touha udělat dobrou věc zdaleka nestačí. Bude o nás zájem? Bude výsledek odpovídat množství práce vynaložené týmem? Neskončíme ve velké finanční ztrátě? Přijde dostatek účastníků?

V týmu Trignisu jsme si tipovali, kolik účastníků na premiéru naší akce přijde. Ale že to bude 488 skautek, skautů (i neskautů) neodhadovali ani největší optimisti z nás.

A proto chceme všem účastníkům Trignisu 2019 poděkovat za důvěru, kterou dali nové neznámé akci. Z tak velkého zájmu máme velikou radost a zároveň je pro nás závazkem připravit stejně kvalitní program i za rok. Jestli se nám to podaří se můžete přesvědčit sami na Trignisu 2020, který proběhne o víkendu 6. – 8. března 2020 v Salesiánském divadle (a areálu) v Praze.

Na viděnou za rok se těší za tým Trignisu
Rys
https://trignis.skauting.cz/

logo

Článek publikoval

Rys
Zobrazeno: 573x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu