....

Chyba na stránce: Nezmeškej přihlašování na workshopy na Trignis 2020! Protože... - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/4912-trignis-2020-5?autologin=1"

Nezmeškej přihlašování na workshopy na Trignis 2020! Protože...

Nezmeškej přihlašování na workshopy na Trignis 2020! Protože...

... protože počet míst na workshopech je bohužel omezený a některé už budou brzy plné. Také je kapacitou akce omezen počet vstupenek na akci i na koncert, počet stravenek a míst na ubytování.

Nenech si ujít skautské celostátní vzdělávací setkání Trignis 2020 o víkendu 6. – 8. 3. 2020 v Praze. Můžeš se těšit na nabídku 21 workshopů a na přednášky (spojené s diskusí) těchto osobností: Marek Vácha – Orko, Tomáš Holub, Jan Čižinský – Kuklič, Jiří Zajíc – Edy, Tomáš Řehák – Špalek, Dana Krausová, Kateřina Lachmanová, Karel Herbst, Roman Šantora – Bobo, Martina Viktorie Kopecká i na koncert legendárního Františka Nedvěda & Tiebreak. Dále nabízíme ubytování a stravování v místě akce, skautské výstavy, čajovnu, prodejce skautských potřeb a publikací, duchovní programy pro každého, atd.

Trignis je nové skautské vzdělávací setkání určené pro skauty a skautky od 16 let, které je zaměřené na duchovní, skautský, společenský a kulturní rozvoj účastníků. Probíhá každoročně o víkendu (3 dny) na začátku března v Salesiánském divadle v Praze 8. Tématem programu letošního ročníku je „duchovní život v současném světě".

Kompletní program akce:

Na akci se můžeš přihlásit zde:

https://trignis.skauting.cz/prihlaseni/

Srdečně tě zve
tým Trignisu
https://trignis.skauting.cz/

logo

Článek publikoval

Rys
Zobrazeno: 440x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu