....

Chyba na stránce: Přijďte na koncert Žalmana & spol. na skautské vzdělávací setkání Trignis 2020 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/4930-trignis-2020-6?autologin=1"

Přijďte na koncert Žalmana & spol. na skautské vzdělávací setkání Trignis 2020

Přijďte na koncert Žalmana & spol. na skautské vzdělávací setkání Trignis 2020

Zveme tě na koncert české folkové legendy – Žalmana & spol. Spolu s Pavlem Lohonkou „Žalmanem“ v kapele hraje zpěvačka Michaela Hálková, kytarista Petr Havrda a basista Petr Novotný. Koncert je součástí skautského setkání Trignis 2020 (místo koncertu F. Nedvěda). 

Pavel Lohonka právem patří mezi české folkové legendy a je jedním z tvůrců, kteří ovlivnili dnešní podobu české folkové scény. S Minnesengry nahrál 9 alb a později vydal dalších 19 autorských desek a 7 výběrů. Na nich lze nalézt více než 250 písní.  Pro jeho tvorbu je charakteristická pracovitost, cílevědomost a pokora.

Nenech si ujít skautské celostátní vzdělávací setkání Trignis 2020 o víkendu 6. – 8. 3. 2020 v Praze. Můžeš se těšit na nabídku 21 workshopů a na přednášky (spojené s diskusí) těchto osobností: Marek Vácha – Orko, Tomáš Holub, Jan Čižinský – Kuklič, Jiří Zajíc – Edy, Tomáš Řehák – Špalek, Pavel Hošek, Dana Krausová, Karel Herbst, Roman Šantora – Bobo, Martina Viktorie Kopecká i na koncert legendárního Žalmana & spol. Dále nabízíme ubytování a stravování v místě akce, skautské výstavy, čajovnu, prodejce skautských potřeb a publikací, duchovní programy pro každého, atd.

Trignis je nové skautské vzdělávací setkání určené pro skauty a skautky od 16 let, které je zaměřené na duchovní, skautský, společenský a kulturní rozvoj účastníků. Probíhá každoročně o víkendu (3 dny) na začátku března v Salesiánském divadle v Praze 8. Tématem programu letošního ročníku je „duchovní život v současném světě".

Kompletní program akce:

Na akci se můžeš přihlásit zde:

https://trignis.skauting.cz/prihlaseni/

Srdečně tě zve
tým Trignisu
https://trignis.skauting.cz/

logo

Článek publikoval

Rys
Zobrazeno: 584x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu