....

Chyba na stránce: Trignis 2020: Edy, Špalek a Bobo – Rekapitulace bouřlivých 30 let skautingu po roce 1989 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/hlavni-clanky/4966-trignis-2020-9?autologin=1"

Trignis 2020: Edy, Špalek a Bobo – Rekapitulace bouřlivých 30 let skautingu po roce 1989

Trignis 2020: Edy, Špalek a Bobo – Rekapitulace bouřlivých 30 let skautingu po roce 1989

Zveme vás na diskusi známých skautských osobností na téma „Český skauting po roce 1989“. Půjde o rozpravu přímých účastníků obnovy českého skautingu, kteří se nepřehlédnutelně zapsali do jeho dnešní podoby.

Jiří Zajíc – Edy (68) je známá skautská osobnost, pedagog a publicista; dlouholetý předseda Odboru duchovní výchovy, instruktor LŠ Protos, čerstvý nositel Řádu stříbrného vlka atd.

Tomáš Řehák – Špalek (55) je výrazný skautský vizionář, dlouhodobě činný v epicentru Junáka, zakladatel Gemini a ředitel Městské knihovny v Praze.

Roman Šantora – Bobo (46) je skautský historik, vedoucí Ústředního skautského archivu, foglarolog, dříve instruktor FONS.

Nenech si ujít skautské celostátní vzdělávací setkání Trignis 2020 o víkendu 6. – 8. 3. 2020 v Praze. Můžeš se těšit na nabídku 21 workshopů a na přednášky (spojené s diskusí) těchto osobností: Marek Vácha – Orko, Tomáš Holub, Jan Čižinský – Kuklič, Jiří Zajíc – Edy, Tomáš Řehák – Špalek, Pavel Hošek, Dana Krausová, Karel Herbst, Roman Šantora – Bobo, Martina Viktorie Kopecká i na koncert legendárního Žalmana & spol. Dále nabízíme ubytování a stravování v místě akce, skautské výstavy, čajovnu, prodejce skautských potřeb a publikací, duchovní programy pro každého, atd.

Trignis je nové skautské vzdělávací setkání určené pro skauty a skautky od 16 let, které je zaměřené na duchovní, skautský, společenský a kulturní rozvoj účastníků. Probíhá každoročně o víkendu (3 dny) na začátku března v Salesiánském divadle v Praze 8. Tématem programu letošního ročníku je „duchovní život v současném světě".

Kompletní program akce:

Na akci se můžeš přihlásit zde:

https://trignis.skauting.cz/prihlaseni/

Srdečně tě zve
tým Trignisu
https://trignis.skauting.cz/

logo

Článek publikoval

Rys
Zobrazeno: 562x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

4 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu