....

Chyba na stránce: XXIX. Skautský seminář ELŠ „Třicet let svobody“ - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/jomsocial/events/viewevent/599-xxix-skautsky-seminar-els-tricet-let-svobody?autologin=1"

XXIX. Skautský seminář ELŠ „Třicet let svobody“

XXIX. Skautský seminář ELŠ „Třicet let svobody“

XXIX. Skautský seminář ELŠ „Třicet let svobody“

Údaje o skupině

Termín akce

04 leden 18:00
-
06 leden 13:00

Potvrzení účastníci

Socioložka Jiřina Šiklová promluví o cestě naší společnosti od sametové revoluce až do současného stavu polarizace a Jindřich Šídlo okomentuje rizika spojená s čím dál rozšířenějším zpochybňováním nezávislosti médií a s útoky na novináře. Senátor Jiří Drahoš se ohlédne za tím, co jej přimělo opustit chemickou laboratoř a přivedlo ho až ke kandidatuře na post nejvyššího ústavního činitele České republiky.

Dalšími hosty budou třeba televizní moderátor Jakub Železný, který bude vzpomínat na své zatčení na demonstraci během tzv. Palachova týdne v lednu 1989, nebo Tomáš Řehák – Špalek, ředitel Městské knihovny v Praze a dlouholetý činovník Junáka. Ten promluví na téma motivace.

Přijďte diskutovat s osobnostmi a uznávanými odborníky o víkendu 4.–6. ledna 2019 do pražského Salesiánského divadla v Kobylisích a Skautského institutu na Staroměstském náměstí. Těšit se můžete i na doprovodný program, skautské prodejce, kavárnu a mnoho dalšího. 29. ročník semináře ELŠ byste si zkrátka neměli nechat ujít! Program a více informací najdete na webu.

Navigace:

  Nahlásit chybu