Zveřejněno 26. 2. 2024
David Urban (Ňuf)
KÚJ – produktový manažer
nuf@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Petr Vaněk (Permi)

Tvorba webu se šablonou Dobrý skautský web

Mít vlastní webovou prezentaci je hodně efektivní nástroj komunikace. Vytvořit si ho můžeš velmi jednoduše z předpřipravených šablon, které obsahují návrhy textů, fotky a další obsah, vše lze jednoduše upravit.

Videonávod, jak si vytvořit web ze šablony:

Jak si založit web ze šablony?

Jdi na web lebedahosting.cz a v pravém horním rohu klikni na "Přihlásit se".

Lebeda je skautský webhosting, tedy místo, kam se ukládají soubory a nastavení webu.

Pomocí tlačítka "Založit nový web" na stránce "Moje weby".

Šablony Dobrý skautský web obsahují návodné texty, které se ti mohou hodit při tvrbě tvého nového webu.

Můžeš si i založit čistý WordPress či web bez systému. To je ale vhodné pro pokročilé uživatele.

Ukázkový web DSW 1 Ukázkový web DSW 2 Ukázkový web DSW 3

Vytvoření webu chvíli trvá, počkej cca 15 minut na potvrzovací e-mail. Potom se můžeš do webu přihlásit a začít pracovat na jeho úpravách.

Nejsi v tom sám! Nech si poradit od ostatních.

Facebook skupina podpory

Necheš používat samoinstalaci?

Šablonu si můžeš nainstalovat i ručně za pomoci návodu na webu DSW .

Nastavení šablony DSW2

Jak pracovat s editorem Gutenberg?