Zveřejněno 18. 5. 2023
Petra Daněčková (Peťule)
TDC – redaktorka interní komunikace a správce Křižovatky
petra.daneckova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Petr Vaněk (Permi)

Zdroje skautských informací aneb jak vše vědět včas

Mezi skauty se pořád něco děje. A ty se o všem můžeš dozvědět jednoduše on-line.

Zdroje skautských informací

Hlavní webová stránka zaměřená na informace dlouhodobého charakteru. Najdeš zde vše kromě aktualit. Jde o znalostní bázi důležitých informací z fungování skautingu.

Zde se zveřejňují všechny oficiální skautské novinky a aktuality.

Web zpravodajství

Pravidelně posílané e-mailové zpravodaje jsou snadným způsobem, jak být informován o dění ve skautu i o důležitých termínech a novinkách. Zde najdeš seznam zpravodajů, ke kterým se můžeš přihlásit:

Přejít na přehled všech e-mailových zpravodajů

Přehled časopisů pro skauty a skautky všech věků: skaut.cz/​casopisy

Oficiální celostátní facebooková stránka především pro činovnice a činovníky: facebook.com/​SkautInfo .

Oficiální celostátní facebooková stránka pro veřejnost, pro všechny přátele skautingu a naše příznivce: facebook.com/​skaut .

Facebooková skupina sloužící k diskusi mezi skautskými vedoucími, činovníky a dospělými členy organizace: facebook.com/​groups/​skautforum .

Krátké zprávy o aktuálním dění pro všechny přátele skautingu: twitter.com/​skaut

Oficiální IG stránka českých skautek a skautů sdílí aktuální dění: instagram.com/​skaut

Oficiální účet Junáka – českého skauta pro veřejnost, přátelé skautingu a naše příznivce: linkedin.com/​company/​junák---český-skaut/

Články ze skautských časopisů v audiopodobě: Po uši ve skautu na Spotify

Dostupné také na platformách Apple podcasts, Google podcasts a Deezer.

Web o skautingu určený přátelům skautingu a našim podporovatelům: skaut.cz