....

Chyba na stránce: Intercamp 2015 začíná. Sledujte dění online! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/1850-intercamp-2015-zacina-sledujte-deni-online?autologin=1"

Intercamp 2015 začíná. Sledujte dění online!

Intercamp 2015 začíná. Sledujte dění online!

Intercamp je mezinárodní setkání skautů a skautek ve věku 11 – 17 let. V letošním roce se ho zúčastní 2589 skautů a skautek z členských států NATO a dalších pozvaných zemí: na Intercampu se tak sejde celkem 20 různých národností. Českou republiku zastupuje nebývale velký kontingent z Junáka – na akci míří 523 účastníků, vedoucích a členů servis týmu!

Dění na Intercampu a všechny aktuální informace přímo z Nysy můžete sledovat online na intercampové facebookové stránce.

Více o letošním ročníku:

  • Letošní Intercamp se koná ve velmi lákavém prostředí bastionové tvrze v Polském historickém městě Nysa nedaleko známých Otmuchowských jezer. Celá oblast leží doslova na dohled z našich hranic z Jeseníků nebo z Kralického Sněžníku.
  • Program Intercampu je tradiční a kromě dne příjezdu a odjezdu sestává ze dvou hlavních dní, kdy probíhají na střídačku aktivity v místě konání akce (tzv. plaza activities) a výlety do okolí s programem organizované organizátory. Vše je doplněno o pódiové ceremoniály, koncerty, mši a tradiční mezinárodní večeři, kdy každý vzájemně ochutná, co dobrého navařily vedle tábořicí oddíly.
  • Protože se Intercamp letos koná na bastionové pevnosti z dob Napoleona, tak i program je tedy tímto směrem zaměřen. Z účastníků se na pár dní stanou Napoleonští vojáci. Hlavním motem Intercampu 2015 je zvolání "Such an honour" (volně přeloženo "Jaká to čest!").

     

Barbora Brtnová - Šalupa, asistentka zahraniční zpravodajky

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 683x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu