....

Chyba na stránce: Pojeď s námi na Obrok - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/celostatni-akce/akce-pro-rovery/obrok-2017/2846-pojed-s-nami-na-obrok?autologin=1"

Pojeď s námi na Obrok

Pojeď s námi na Obrok

 

Obrok má za sebou úspěšný měsíc. Vybralo se 130 tisíc na uskutečnění dalšího setkání – Obroku 2017. Pomohlo více než dvě stě přispěvatelů a to ještě nejsme zdaleka u konce. Kampaň běží až do 4. 12., takže pořád můžete nějakou tu korunku přihodit na www.bit.ly/obroknahithitu. V odměnách najdete věci, bez kterých se na obroku neobejdete – šátky i hrníčky a mnoho dalšího.

 

Co je ale aktuálnější, blíží se registrace. Bude probíhat klasicky, účastníci se registrují po skupinách, servisáci samostatně.

- 19. 11. spouštíme registraci pro servis tým - kdo jedete na Elixír, můžete se zaregistrovat rovnou na našem stánku a popovídat si s organizačním týmem.

- 3. 12. spouštíme registraci pro účastníky - kdo jedete na Mikulášský víkend, stavte se na semináři za námi a zaregistrujte se tam, ať máte své místo jisté.

V obou případech se samozřejmě můžete zaregistrovat i z pohodlí domova. Vše bude připraveno na webu www.obrok17.cz. Registrace probíhá jen a pouze přes SkautIS. Zatím velmi doporučujeme přečíst si všechny informace k registraci, ať jste nachystaní a nic vás nepřekvapí:

www.obrok17.cz/registrace.html.

Dotazy rádi zodpovíme na mailu registrace@obrok17.cz

 

Také jsme představili maskota - lišku či lišáka, kterého budete vídat všude, kde bude o Obroku řeč. Všechny materiály, jako například plakáty, tapety na plochu nebo pohlednice, najdete ke stažení zde: http://www.obrok17.cz/stahuj.html. Chybí vám něco? Napište nám na info@obrok17.cz! :-)

Váš Obrok tým

 

 

 logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1080x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.