....

Chyba na stránce: Krásný nový rok přeje Obrok - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/celostatni-akce/akce-pro-rovery/obrok-2017/2945-krasny-novy-rok-preje-obrok?autologin=1"

Krásný nový rok přeje Obrok

Krásný nový rok přeje Obrok

 

2017 bude skautskými akcemi přímo nabitý, takže doufáme, že jste o Vánocích nabrali sil, ať v něm můžete zažít co nejvíc dobrodružství. Třeba jet na Obrok jako servisák!

 

Zatím jsme pro účastníky otevřeli 900 míst. Pokud se nám podaří sehnat 250 a více servisáků, budou otevřena další místa. 900 míst je poměrně málo a hodně lidí tak přišlo o možnost jet s celým roverským kmenem, což nás velice mrzí. Chceme udělat Obrok pro co nejvíc skautů a skautek, k tomu je ale potřeba dostatečně početný servis tým, aby akce probíhala hladce a bez rizik.

 

Proto vás chceme poprosit, pomozte nám sehnat co nejvíc servisáků! My pak budeme moci kapacitu pro účastníky navýšit a udělat tak Obrok 2017 ještě lepší a hlavně pro všechny. Nejsme firma, nemůžeme a hlavně nechceme si najmout externí pracovní síly, věříme, že skautská solidarita funguje a že seženeme dost servisáků, kteří umožní, aby se kapacita pro účastníky navýšila. Bez vás to nezvládneme. Jako servisák/servisačka se můžete registrovat až do konce března na adrese obrok17.skauting.cz.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo nápady, co byste na Obroku rádi zažili a viděli, či s čím můžete přispět konkrétně vy, určitě se na nás obraťte prostřednictvím e-mailu (kontakty) či facebooku.

Tvůj tým Obroku, neboli Žirafka, Klix, Klea, Laduš, Ábi, Generál, Marťas a Vojta

Sleduj nás online:

facebook | instagram | web | twitter | kontakty

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 579x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: