....

Chyba na stránce: Běží registrace do benzínkové sbírky Společně proti leukémii - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/celostatni-akce/charitativni-akce/3343-bezi-registrace-do-benzinkove-sbirky-spolecne-proti-leukemii?autologin=1"

Skautská služba společnosti

 

Běží registrace do benzínkové sbírky Společně proti leukémii

Benzínková sbírka je společná humanitární akce Junáka – českého skauta a Nadace pro transplantace kostní dřeně. Jejím cílem je pomoci lidem postiženým leukémií a dalšími nemocemi krvetvorby. Sbírka probíhá na čerpacích stanicích po celé České republice. Skauti a skautky tam přijíždějícím autům umývají okna a řidičům podávají informace o činnosti nadace a možnostech pomoci. Ti jim za to můžou vhodit dobrovolný příspěvek do zapečetěné kasičky.

Sbírka Společně proti leukémii letos bude

Termín jsme stanovili na víkend 15. - 17. září 2017. Ještě by mělo být krásně teplo, ve škole nikdo nebude prudit a současně se snad vyhneme zahajovákům a náborům. Chápeme, že nejde o nejideálnější termín, ale snažili jsme se vybrat ten nejvhodnější z možných. Přihlašování je spuštěno, upravujeme materiály a přidáváme další informace. Díky moc za vaše odhodlání a vaši obrovskou pomoc!

Na benzínkovou sbírku se můžete registrovat do konce července 2017! Přihlašujte se zde a nezapomeňte si poté zaregistrovat i sbírku: https://www.skaut.cz/protileukemii/prihlaseni/

Návod na registraci i zařízení sbírky naleznete zde.

Podpora

Benzínkovou sbírku organizují roveři a rangers. Chceš se zapojit i ty a ukázat svým kamarádům, známým i úplně cizím lidem, co všechno dokážeme? Ukaž ostatním, co dalšího znamená být rover!

Pokud se rozhodneš zapojit a přihlásíš se s kmenem na benzínovou sbírku, nebudeš na organizaci sám. Máme pro tebe připravený podrobný manuál, jak sbírku realizovat – co si zajistit, jak postupovat či na co nezapomenout. Poskytneme ti také plakáty, trička, grafický manuál a další propagační materiály. Každá benzínka, na které se sbírka uskuteční, bude také uvedena na celostátním webu sbírky „SPOLEČNĚ PROTI LEUKÉMII!“.

Budeme se těšit!

Za tým společně proti Leukémii
Klára Procházková
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 411x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu