....

Chyba na stránce: Po ukončení sbírky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/celostatni-akce/charitativni-akce/postavme-skolu-v-africe/767-po-ukonceni-sbirky?autologin=1"

Postavme školu v Africe

Když se spojí velké množství lidí, kteří jsou ochotni přiložit pomocnou ruku k dílu, dosáhne se úctyhodných výsledků. Loni se sbírky zúčastnilo přes 40 skautských oddílů, které vybraly bezmála 400 000 Kč! A to už není málo. Budoucnost dalších škol závisí také na podpoře skautů a skautek A co vy? Zúčastníte se letos sbírky? Oficiální web sbírky pro veřejnost naleznete na www.skolava­frice.cz. O aktivitách Člověka v tísni se dočtete na www.clovekvtis­ni.cz.

Po ukončení sbírky

Nejpozději do deseti dnů od rozpečetění kasiček odešlete vybrané peníze pošlou na konto „Postavme školu v Africe222 444 555/0300, ČSOB, Praha 1.

Jako variabilní symbol použijete číslo vašeho střediska .

Peníze se můžou vložit přímo na účet v jakékoli pobočce ČSOB (v tom případě budete osvobozeni od manipulačních poplatků), nebo se dají zaslat poštovní poukázkou na uvedený účet.

Poslední, co vás čeká, je odeslat následující dokumenty:

  • Žádost o zapečetění
  • Protokol o rozpečetění
  • Kopii dokladu o vložení částky na sbírkové konto (originál si uschovejte pro případ, že se kopie cestou k nám zatoulá)
  • Případně doklad o zaplacení manipulačních poplatků (pokud jste nějaké měli při zasíláni výtěžku na účet a použili jste na jejich úhradu vybrané peníze).

Vše odešlete na adresu:

Junák,TDC
Senovážné nám. 24
116 47 Praha 1

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 244x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu