....

Chyba na stránce: Přihlášky do Skautského dobrého skutku do 31/3, minigranty do 15/3 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/celostatni-akce/charitativni-akce/skautsky-dobry-skutek/2351-prihlaste-se-do-skautskeho-dobreho-skutku-2016-hlavniho-celostatniho-projektu-skautske-sluzby-spolecnosti?autologin=1"

SKAUTSKÝ DOBRÝ SKUTEK

Junák - český skaut pořádá od 19. dubna do 19. května 2019 další ročník celostátního projektu skautské služby společnosti.

Přihlášky do Skautského dobrého skutku do 31/3, minigranty do 15/3

Nová celostátní akce Junáka - českého skauta zaměřující se na službu společnosti nese název Skautský dobrý skutek a bude se odehrávat od 15. dubna do 1. května 2016. Už máte vymyšlený svůj dobrý skutek, kterým potěšíte nebo podpoříte své okolí? Máme pro vás dobrou zprávu, přihlašování už je spuštěné a vy se tedy můžete naplno pustit do konkrétních příprav.

Část formuláře za vás vyplní po příhlášení skautIS. Vše si můžete uložit a později upravovat zadané údaje (třeba o počtu zapojených lidí nebo kolik chcete plakátů). Součástí přihlášky je i možnost požádat o finanční podporu vašeho dobrého skutku. Zvolíte-li jednu ze tří finančních hladin grantů, objeví se vám tabulka s jednoduchým rozpočtem k vyplnění. (Více o minigrantech zde.)

O minigranty lze žádat do 15. března 2016 (do té doby také zkontrolujte vyplnění všech údajů). Nemáte-li zájem o finanční podporu, můžete se do Skautského dobrého skutku 2016 přihlašovat až do 31. března 2016.

Potřebujete-li s čímkoli poradit, na stránkách skaut.cz/dobryskutek  najdete metodiku včetně vzorových projektů, kterými se můžete inspirovat. Napíšete-li nám svou otázku na e-mail dobryskutek@skaut.cz , rádi vám ji zodpovíme.

Tak neváhejte, přihlašte se s oddílem a rozjeďte svůj dobrý skutek!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1429x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu