....

Chyba na stránce: Výzva jménem Skautský dobrý skutek 2016 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/celostatni-akce/charitativni-akce/skautsky-dobry-skutek/2412-vyzva-jmenem-skautsky-dobry-skutek-2016?autologin=1"

SKAUTSKÝ DOBRÝ SKUTEK

Junák - český skaut pořádá od 19. dubna do 19. května 2019 další ročník celostátního projektu skautské služby společnosti.

Výzva jménem Skautský dobrý skutek 2016

Blížíme se k hranici 50 přihlášených projektů letošního prvního ročníku Skautského dobrého skutku. Máme pro nás všechny výzvu - dosáhneme na stovku!?
 
Už víme, že postavíme několik hmyzích hotelů, pomůžeme opuštěným psům, opravíme a zkrášlíme společné prostory na dvorku činžáku, uspořádáme kavárnu pro babči a dědči nebo skautský koncert. Možností, jak se do SDS zapojit je tolik, jak široká je vaše fantazie. 
 
Last minute nabídka minigrantů
První vlna minigrantů je už rozdána, avšak nám ještě nějaké peníze zbyly. Proto vyhlašujeme těsně před uzavřením přihlašování druhé kolo minigrantů. Na webu sds.skauting.cz vyplňujte přihlášku i s rozpočtem a požádejte o prostředky na pokrytí vašeho projektu. Chceme smysluplně využít všechny získané prostředky od Messenger of Peace a to zvládneme jen s vaší pomocí!
 
Dělejme svět lepším!
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 847x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu