....

Chyba na stránce: Registrace na Skautský dobrý skutek 2018 zahájena. Co chystáte u vás? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/celostatni-akce/charitativni-akce/skautsky-dobry-skutek/3736-registrace-na-skautsky-dobry-skutek-2018-zahajena-co-chystate-u-vas?autologin=1"

SKAUTSKÝ DOBRÝ SKUTEK

Junák - český skaut pořádá od 19. dubna do 19. května 2019 další ročník celostátního projektu skautské služby společnosti.

Registrace na Skautský dobrý skutek 2018 zahájena. Co chystáte u vás?

Celostátní akce Skautský dobrý skutek je zase o krok blíž - registrací to začíná a úspěšným ukončením projektu to končí. Ale hezky popořádku. Samotné dobré skutky proběhnou v termínu 20. dubna - 20. května a vše začíná u nápadu a registrace.

 

Už máte vše? Naplánováno? Vymyšleno? Doufáme že ano! Strašně nás zajímá, jaké projekty se letos uspořádají? A kolik jich bude? Jaké budou? Kolik skautů se do této celostátní akce zapojí?

 

Pojďme udělat svět lepším. Hezčím. A začněme od toho, který je bezprostředně kolem nás - naše čtvrť, město či blízké okolí. Teď máme možnost. Pojďme a udělejme to společně. Možností máme tisíce. Je na vás, jakou možnost si vyberete - jestli se rozběhnete do lesů a posbíráme to, co tam nepatří. Vyrobíte lavičku, opravíte  zábradlí, natřete plot, zahrajete v mateřské škole divadlo, uspořádáte ve městě benefiční akce, nebo … Chcete-li si ověřit, jestli děláte dobro dobře, koukněte do Metodiky skautského dobrého skutku. Zapojte do procesu příprav všechny členy a dosáhnete na nejvyšší příčky participačního žebříčku.

Registrujte vaše projekty zde http://sds.skauting.cz zabere to jen pár minut.

Projekty je možné registrovat až do 20. května 2018. Chcete-li od nás získat vytištěný plakát, přihlašte se do 11. března. Do té doby i kdykoli později můžete využít generátor plakátů a vytisknout si plakát vlastní. Krom této podpory od nás dostanete vzorovou tiskovou zprávu, tipy na jaké projekty můžete zrealizovat nebo odpověď na jakoukoli otázku. Především díky registraci budeme mít přehled o tom, co se kde bude dít a lépe můžeme informovat celostátní média. Je to společný čas, kdy můžeme udělat něco většího pro našeho okolí. 

Tak ještě jednou připomínáme to důležité:
Metodiku k projektům najdete zde 
Využijte facebookovou událost 
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neuteče. 
Nevíte si rady? Napište nám mail dobryskutek@skaut.cz
Používejte hashtagy #dobryskutek a #skaut

Dělejme svět lepším
Martin Dvořák - Klix

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2386x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu