....

Chyba na stránce: Přihlášení - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/nabory/1300-prihlaseni?autologin=1"

NÁBORY

Největší náborové akce probíhají celorepublikově v září, nicméně do náborových aktivit se můžete vrhnout i kdykoliv během roku. Nezapomeňte však, že nábory je třeba předem důsledně promyslet a připravit. Jen tak může náborová snaha zapříčinit naplnění kýžených očekávání. No a krom nárazových náborů není ještě radno podceňovat také stálou propagaci, díky které můžete neznalé veřejnosti představit kladný přínost skautské činnosti. Na získávání nováčků ale nejste sami!  Na této stránce naleznete úctyhodnou zásobu všemožných rad a tipů, které už byly úspěšně ověřeny praxí.

Přihlášení

Potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky a hledáte způsob, jak na to? Začněte plánovat letošní nábory. Zatím se to zdá brzy, jistě máte spoustu starostí s přípravou akcí a letních táborů. Přesto je už načase přemýšlet o září a novém oddílovém roce. Můžete třeba začít tím, že se přihlásíte k pořádání náborové akce a získáte tak nárok náborový balíček zdarma.

Kde najdu informace k náborům?

S podporou ústředí můžete počítat i tento rok, tady na Křižovatce máte k dispozici sekce www.skaut.cz/nabory, kde je zpracovaná metodika různých typů náborů, přehled nabízených propagačních materiálů i návody, jak si je můžete sami vytvořit, eknihy, videa a fotky ke stažení a rady, jak si nováčky udržet v oddíle i po náborech. Doporučujeme k prostudování také sekci Propagace. Navíc můžete získat náborový balíček propagačních materiálů zdarma.

A kde se přihlásím, abych získal náborový balíček?

>> Vyplňte tento přihlašovací formulář <<

Získáte tak každoroční podporu, NÁBOROVÝ BALÍČEK. Jeho cena by byla přes 400 Kč, ale vy jej na pořádání náborové akce dostanete zdarma.

Balíček obsahuje:
  • leták pro rodiče, karta - 25 ks
  • plakát A2 - 2 kusy
  • plakát A3 - 3 kusy
  • náborový časopis - 25 kusů
  • placka mix motivů - 15 kusů

Je to takový základ, od kterého se můžete odrazit. Další materiály k náborům vyberte podle vašich představ a plánů. Zároveň totiž získáte kód na 20% slevu na všechen propagační materiál. Ta platí od 1. 6. do 30. 9. 2019 a podmínkou je minimální objendávka 200 Kč a vztahuje se na produkty z kategorie propagace (vyjma USB flash disků, náramků Paracord, frisbee a pera parker). O spuštění prodejní akce budeme informovat, e-maily s vouchery budeme rozesílat od 1. června.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4888x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu