....

Chyba na stránce: Nábory nováčků 2018 - přihlaste se o náborové materiály zdarma - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/nabory/4014-nabory-novacku-2018-s-podporou-ustredi-muzete-pocitat-i-tento-rok?autologin=1"

NÁBORY

Největší náborové akce probíhají celorepublikově v září, nicméně do náborových aktivit se můžete vrhnout i kdykoliv během roku. Nezapomeňte však, že nábory je třeba předem důsledně promyslet a připravit. Jen tak může náborová snaha zapříčinit naplnění kýžených očekávání. No a krom nárazových náborů není ještě radno podceňovat také stálou propagaci, díky které můžete neznalé veřejnosti představit kladný přínost skautské činnosti. Na získávání nováčků ale nejste sami!  Na této stránce naleznete úctyhodnou zásobu všemožných rad a tipů, které už byly úspěšně ověřeny praxí.

Nábory nováčků 2018 - přihlaste se o náborové materiály zdarma

Než vyrazíte na tábor, začněte přemýšlet o září a novém oddílovém roce. Bude vás dost? Nebo by se vám hodili nováčci?

S podporou ústředí můžete počítat i tento rok, zde na Křižovatce máte k dispozici sekce www.skaut.cz/nabory, kde je zpracovaná metodika různých typů náborů, přehled nabízených propagačních materiálů i návody, jak si je můžete sami vytvořit, eknihy, videa a fotky ke stažení a rady, jak si nováčky udržet v oddíle i po náborech. Doporučujeme k prostudování také sekci Propagace.

Přihlaste se k letošním náborům

Vyplňte přihlašovací formulář níže, získate každoroční podporu: náborový balíček zdarma obsahující 5 náborových plakátů, 25 časopisů, 50 letáků pro rodiče - brožur, arch samolepek a arch nalepovacího tetování. Je to základ pro každého, k tomu si můžete vybrat, co nejvíce vyhovuje vašim potřebám - na ostatní propagační materiály získáte přihlášením slevu 20 %. Prodejní akce bude spuštěna v průběhu července.

za TDC
Míša Čakrtová - Střízla

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1705x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu