....

Chyba na stránce: XXVI. Skautský seminář ELŠ 2016 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/prehled-akci/viewevent/173-xxvi-skautsky-seminar-els-2016?autologin=1"

XXVI. Skautský seminář ELŠ 2016

XXVI. Skautský seminář ELŠ 2016

XXVI. Skautský seminář ELŠ 2016

Údaje o skupině

Legendární seminář zaměřený na skauting a duchovní rozvoj. Setkání stovek R+R až OS se zájmem o minulost, přítomnost a budoucnost skautingu.

Termín akce

08 leden 18:00
-
10 leden 14:00

Umístění na mapě

Nahrávám mapu...

Potvrzení účastníci

Zveme vás na XXVI. Skautský seminář Ekumenické lesní školy, který proběhne o víkendu 8. – 10. ledna 2016 v pražském Salesiánském divadle.

Přednášet i diskutovat s vámi bude Marek Vácha – Orko (téma: Laudato Si – Buď pochválen), Jiří Grygar – Dřímal (Úspěchy a problémy teorie velkého třesku, kosmologie), Zdeněk Papoušek (Jak chutná moc), Dana Němcová (Výchova navzdory totalitě, diskuse), Jaroslav Šebek (Jan Hus v labyrintech moderní doby), Zdeněk Vojtíšek (Neviditelná religiozita), Eva Měřínská a Hana Říhová - Rybča (Skauting společný hochům i dívkám zároveň), Pavel Kuchař (Romové mezi námi), Vladimír Záleský – Šagi (Tvář Otcova milosrdenství), +František Radkovský (nedělní bohoslužba), Ladislav Herián (duchovní úvod) a další osobnosti.

Dále pro vás bude připraveno promítání (70. let ELŠ), výstavy, skautský antikvariát, čajovna, ubytování, stravování, prodejci atd.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Se stiskem levice Rys, Pade a tým organizátorů

Navigace:

  Nahlásit chybu