....

Chyba na stránce: Ke stažení (tábory) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/tabory/1130-tabory-ke-stazeni?autologin=1"

TÁBORY

Plánujete letos uspořádat tábor? Nevíte přesně, jak na to? Co všechno je třeba zajistit a zabezpečit? Potřebné informace naleznete v této sekci a zejména ve směrnici k táborům.

Táborem je dle směrnice akce, která trvá 7 a více dní (včetně dne příjezdu a odjezdu), pořadatelem tábora je organizační jednotka Junáka - českého skauta a tábora se účastní děti do 18 let.

Ke stažení (tábory)

Při pořádání tábora se mohou hodit tyto dokumenty:

  • Směrnice k táborům - je hlavním zdrojem informací, uvádí všechno v kontextu a po jeho přečtení budete lépe vědět, jak použít ostatní dokumenty, co tu jsou k dispozici>

Formuláře:

  • Informace k přihláškám na tábor - připravili jsme článek, který vysvětluje důležité informace ke vzorům přihlášek na tábor (jak pro členy, tak pro nečleny, kteří se vydají jen na tábor).

  • Hlášenka tábora - aktuálně by již neměla být k ničemu potřeba, všechno by mělo jít snadněji vyplnit ve skautISu. Využije se tedy spíš na průběžné poznámky nebo jako záložní řešení.

 

Lékařské potvrzení pro vedoucí

 

Doporučené vzory dokumentů

Související předpisy:

Další praktické odkazy

Podrobný postup a odkazy na všechny předpisy potřebné při hlášení zotavovací akce hygienické stanici najdete v tomto popisu životní situace na portálu veřejné správy (Poslední aktualizace odkazované stránky proběhla v roce 2014, informace mohou být nápomocné, zdaleka všechny však nejsou závazné.)

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu