....

Chyba na stránce: Tábory - na co ještě nezapomenout a kde případně hledat informace… - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/tabory/1867-tabory-na-co-jeste-nezapomenout-a-kde-pripadne-hledat-informace?autologin=1"

TÁBORY

Plánujete letos uspořádat tábor? Nevíte přesně, jak na to? Co všechno je třeba zajistit a zabezpečit? Potřebné informace naleznete v této sekci a zejména ve směrnici k táborům.

Táborem je dle směrnice akce, která trvá 7 a více dní (včetně dne příjezdu a odjezdu), pořadatelem tábora je organizační jednotka Junáka - českého skauta a tábora se účastní děti do 18 let.

Tábory - na co ještě nezapomenout a kde případně hledat informace…

Tábory se opravdu kvapem blíží. Většinu administrativy i úkolů spojených s přípravou táborů již mají vedoucí a jejich týmy pravděpodobně připravené, ale přesto ještě i nyní v červnu přinášíme sbírku odkazů, materiálů a důležitých informací, které se k blížícím táborům hodí.

Administrativa

Hlášení táborů ve skautISu už je nejspíš z větší části hotové. Na vložení všech informací měli vedoucí táborů čas do konce května. Teď probíhá schvalování středisky (do 5.6.2015) a kontrola od VOJ (do 10.6.2015). Pokud jste však táborovou hlášenku ještě nezadali, rychle to napravte!

Přehled termínů, stručné návody a odkaz na podrobnou nápovědu krok za krokem najdete ve speciálním článku.

Teď už jen zbývá udržet údaje rozumně aktuální a využitelné. Pokud se tedy třeba na poslední chvíli změní vedení tábora, kontakty nebo místo, neváhejte to hned upravit i ve skautISu, ať jsou data i prakticky použitelná.

Zdroje informací

Pokud budete k táborům ještě něco potřebovat vědět, hledat inspiraci nebo mít dotazy, dají se využít následující zdroje

Krizová kartička

Pokud dojde na táboře k problémům, je k dispozici (stejně jako zbytek roku) krizová linka Junáka, a to na čísle:

737 205 520

Z dřívějška nejspíš máte k dispozici krizové kartičky, kde je kromě tohoto telefonního čísla ještě několik užitečných zásad, na co v krizi nezapomenout. Pokud si kartičku chcete natisknout znovu, najdete ji tady ke stažení. A podrobný článek se všemi krizovými informacemi je také k dispozici.

Nejpraktičtější je samozřejmě mít číslo na krizovou linku v mobilu. Proto stejně jako v minulých letech přijde vedoucím táborů i SMS, takže si budou moc snadno číslo uložit a mít ho po ruce.

Přejeme úspěšné a slunné tábory

František Šereda - Moulin
asistent organizačního zpravodaje

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2078x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu