....

Chyba na stránce: Instagram @SKAUTcz dnes sleduje 11 tisíc lidí. Poraď, co bychom tam mohli dělat líp - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/tabory/3954-instagram-skautcz-dnes-sleduje-11-tisic-lidi-porad-co-bychom-tam-mohli-delat-lip?autologin=1"

TÁBORY

Plánujete letos uspořádat tábor? Nevíte přesně, jak na to? Co všechno je třeba zajistit a zabezpečit? Potřebné informace naleznete v této sekci a zejména ve směrnici k táborům.

Táborem je dle směrnice akce, která trvá 7 a více dní (včetně dne příjezdu a odjezdu), pořadatelem tábora je organizační jednotka Junáka - českého skauta a tábora se účastní děti do 18 let.

Instagram @SKAUTcz dnes sleduje 11 tisíc lidí. Poraď, co bychom tam mohli dělat líp

Mezi oficiálními skautskými kanály na sociálních sítích nechybí vedle facebookového @skaut a twitterového @czSKAUT ani instagramový účet. Instagram je mnohými pokládán za sociální síť s velkým potenciálem v blízké budoucnosti. V tuto chvíli má instagram.com/SKAUTcz přes 11 tisíc sledujících a víme, že by se dal dělat lépe. Jen možná nevíme, jak lépe. Máš tip? Nenechej si ho pro sebe!

Instagramový účet @SKAUTcz existuje přesně 3 roky (první fotka byla z Navigamu 2015), za tu dobu zveřejnil více než 900 příspěvků, získal více než 11 tisíc sledujících, inspiroval k založení mnoha oddílových, střediskových, okresních, krajských, kurzovních a jiných skautských účtů a přispěl k tomu, že fotek s hashtagem #skaut bylo uživateli zveřejněno už přes 30 tisíc. Je jedním z největších národních skautských účtů v Evropě a obvykle se o něj v posledních měsících starají jeden až dva dobrovolníci poveření jeho správou. 
 
Po třech letech existence je dobrý okamžik podívat se na to, jak skautský instagramový účet, nebo přítomnost skautských témat na Instagramu vůbec, dále rozvíjet. Máte nápad na to, jakým směrem se vydat? Co přidat k tomu, co už se dělá dnes? Něco ze současného opustit? Měli jste vždycky pocit, že by skautském účtu na Instagramu prospěla právě jedna konkrétní věc, ale nikdo se Vás neptal, tak jste si to nechali pro sebe? Teď se Vás někdo ptá, už si to pro sebe nenechávejte! 
 
 
V tomto sdíleném dokumentu zapisuj své nápady, doporučení, zdrcující kritiku či jakékoli jiné podněty! >>> Vpisovat může automaticky kdokoli s Google účtem na @skaut.cz. Pokud jej nemáš, požádej si v dokumentu o přístup i s jiným Google účtem (a nebo si svůj skautský Google účet pořiď).
 
Dokument je připomínkám otevřen do 24. června 2018, následně budou zpracovány a zohledněny do dalšího rozvoje. Chtěl/a by ses na rozvoji skautské přítomnosti na Instagramu podílet i jinak, než nápady na vylepšení? Ozvi se e-mailem na petr.vanek@skaut.cz. 
 
Díky za spolupráci!
 
Petr 'Permi' Vaněk | petr.vanek@skaut.cz 
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti
 

Mezi oficiálními skautskými kanály na sociálních sítích nechybí vedle facebookového @skaut a twitterového @czSKAUT ani instagramový účet. Instagram je mnohými pokládán za sociální síť s velkým potenciálem v blízké budoucnosti. V tuto chvíli má instagram.com/SKAUTcz přes 11 tisíc sledujících a víme, že by se dal dělat lépe. Jen možná nevíme, jak lépe. Máš tip? Nenechej si ho pro sebe!

 

Instagramový účet @SKAUTcz existuje přesně 3 roky (první fotka byla z Navigamu 2015), za tu dobu zveřejnil více než 900 příspěvků, získal více než 11 tisíc sledujících, inspiroval k založení mnoha oddílových, střediskových, okresních, krajských, kurzovních a jiných skautských účtů a přispěl k tomu, že fotek s hashtagem #skaut bylo uživateli zveřejněno už přes 30 tisíc. Je jedním z největších národních skautských účtů v Evropě a obvykle se o něj v posledních měsících starají jeden až dva dobrovolníci poveření jeho správou.

 

Po třech letech existence je dobrý okamžik podívat se na to, jak skautský instagramový účet, nebo přítomnost skautských témat na Instagramu vůbec, dále rozvíjet. Máte nápad na to, jakým směrem se vydat? Co přidat k tomu, co už se dělá dnes? Něco ze současného opustit? Měli jste vždycky pocit, že by Instagramu prospěla právě jedna konkrétní věc, ale nikdo se Vás neptal, tak jste si to nechali pro sebe? Teď se Vás někdo ptá, už si to pro sebe nenechávejte!

 

Napiš své nápady, doporučení, zdrcující kritiku či cokoli jiného, do sdíleného Google dokumentu.

 

V tomto sdíleném dokumentu zapisuj své podněty! >>> Vpisovat může automaticky kdokoli s Google účtem na @skaut.cz. Pokud jej nemáš, požádej si v dokumentu o přístup i s jiným Google účtem (a nebo si svůj skautský Google účet pořiď).

 

Dokument je připomínkám otevřen do 24. června 2018, následně budou zpracovány a zohledněny do dalšího rozvoje. Chtěl/a by ses na rozvoji skautské přítomnosti na Instagramu podílet i jinak, než nápady na vylepšení? Ozvi se e-mailem na petr.vanek@skaut.cz.

 

Díky za spolupráci!

 

Petr 'Permi' Vaněk | petr.vanek@skaut.cz

zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1022x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu