....

Chyba na stránce: Teepek končí, nahradí ho Rádcovský rozcestník - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/akce/tabory/3956-teepek-konci-nahradi-ho-radcovsky-rozcestnik?autologin=1"

TÁBORY

Plánujete letos uspořádat tábor? Nevíte přesně, jak na to? Co všechno je třeba zajistit a zabezpečit? Potřebné informace naleznete v této sekci a zejména ve směrnici k táborům.

Táborem je dle směrnice akce, která trvá 7 a více dní (včetně dne příjezdu a odjezdu), pořadatelem tábora je organizační jednotka Junáka - českého skauta a tábora se účastní děti do 18 let.

Teepek končí, nahradí ho Rádcovský rozcestník

Teepek končí. Web pro skautky, skauty a jejich rádce se do konce června uzavře. Úkolem Teepka bylo propojovat mladé skauty napříč celou organizací v době, kdy sociální sítě teprve začínaly. Svůj úkol splnil, ale v dnešní době se již jeho potenciál vyčerpal. Prozatím ho nahradí Rádcovský rozcestník.

Proč?

Posledních několik let web trpěl významnou ztrátou návštěvnosti. TDC postupně vyzkoušelo celou řadu pokusů o změnu klesajícího trendu, několikrát došlo k výměně vedení projektu, zkoušeli se různé alternativní doplňkové formy k základnímu webu (facebook, youtube, mobilní aplikace). Žádná snaha nevedla k uspokojivému řešení a výsledkům.

Je třeba se smířit s tím, že se společnost posunula a především masivní nástup Facebooku a dalších sociálních sítí změnil způsob chování mladých lidí na internetu. Tomu neumíme konkurovat a vynaložené úsilí neodpovídá výsledkům.

 Kdy?

 Do konce června 2018 bude vypnut web https://teepek.cz/ a web http://starej.teepek.cz/ (předchůdce současného Teepka, který většině nepůjde ani zobrazit).

Co se stane s obsahem?

Oba weby se smažou a nebudou dostupné pro veřejnost. Oba však zazálohujeme a data uložíme pro případné budoucí využití. Data tak nebudou nenávratně ztracena. Většina relevantních článků však zůstane přístupná na novém Rádcovském rozcestníku v části Články z Teepka.

Rádcovský rozcestník

Na podporu rádců vznikla řada nástrojů, o nichž se informovalo především na Teepkovi. Aby měli rádci tyto informace i nadále pohromadě, vznikl jednoduchý web se základními informacemi - Rádcovský rozcestník (https://radce.skaut.cz). Na něm najdou základní informace o:

Teepek se loučí

  • Rádcovském zápisníku
  • Rádci skautské družiny
  • rádcovských kurzech
  • rádcovských setkáních - Žirafách
  • časopisu Skaut - Junák
  • odborkách
  • stezkách
  • Rádcoherníku
  • informačních kanálech
  • a o původních článcích z Teepka

Web bude sloužit prozatím jako statický rozcestník.

Máte k ukončení Teepka nějaké dotazy? Potřebujete získat nějaká data, o která nechcete přijít? Dejte nám vědět!

Břetislav Krejsa (bretislav.krejsa@skaut.cz)
projektový pracovník pro skautské weby a interní komunikaci

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1069x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu